Kıvanç'tan geri vites

Neşe Sapmaz'ı otomobiliyle evine bırakırken yakalanan Tatlıtuğ, geri vitese takıp yaklaşık 200 metre ters istikamette yol aldı

03 Eylül 2009, Perşembe 11:12
A A

 

“Aşk-ı Memnu” dizisindeki Behlül karakteriyle TV izleyicinin gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ, yaz başından beri özel hayatıyla da gündemde... Önce Meltem Cumbul’la birlikteliği, sonrasında ayrılığıyla magazin sayfalarını süsleyen, hemen ardından rol arkadaşı Beren Saat’le ilişki yaşadığı yazılan Tatlıtuğ, önceki akşam paparazzilerle girdiği kovalamaca sahneleriyle bir kez daha manşetlere taşındı.

Kanaltürk’te yayınlanan “Uçuş Keyfi” programını sunan Neşe Sapmaz, uzun süredir Kıvanç Tatlıtuğ’u konuk etmek için çaba harcıyordu. Her defasında ret yanıtıyla karşılaşan Sapmaz, Tatlıtuğ’un ağabeyinin telefonuyla sevindi. Tatlıtuğ’un ağabeyi “Biz Kıvanç’la kafede oturuyoruz, istersen gel ayrıntıları konuşalım” dedi. Hemen taksiye atladığı gibi soluğu kafede alan Sapmaz, genç oyuncuyu programı çıkarmak için dil döktü. Sapmaz’dan etkilenen Tatlıtuğ, “Akşam yemeğinde ayrıntılı konuşuruz” diyerek ayrıldı. İkili, bir gün sonra gazetecilerin pek gitmediği Florya’daki bir restoranda buluştu. Yemek, her iki genç için de iyi geçti.

ARABAYLA BIRAKIRIM

Kıvanç Tatlıtuğ, hesabı ödedi ve Neşe Sapmaz’a kendisini eve bırakmayı teklif etti. İkili, Şişli’ye geldiklerinde karşılarında kameraları gördü. Tatlıtuğ, yakalanmamak için geri vitese taktı. Gece olduğu için cadde tenhaydı. Geri geri 200 metre giden Tatlıtuğ, Sapmaz’ı merkezî bir yerde indirdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;