1 isim, 1 resim ve 11 yıl ceza

Salı, 24 Kasım 2009 - 05:00

Cemal Nalga olayının faili dört teknik adam bir yönetici olmamalı. Bence federasyon tek bir isim bulmalıydı. Yani kendisine göre dahiyane bir sahtekarlık fikri ortaya atıp gerçekleştiren biri. Dört adamın kafasından mı çıktı bu çirkin tezgah? Eğer öyleyse bu kombine atağa bu kadar yıl ceza az bile.

ALTI HAKEM İKİ PENALTI

Fırat Aydınus, İbrahim Üzülmez’in penaltısını görmemiş olabilir. Ama ihalesi Haluk Ulusoy federasyonu zamanında yapılan bu kulaklıklar CD doldurmak için mi verilmiş hakemlere? Ne iş yapar Aydınus’un 4.hakemi ile yardımcı hakemi. Bir gün sonra Kuddusi Müftüoğlu’nu zora düşüren yine aynı adamlar değil midir? 6 hakem 12 göz iki penaltı görmüyorsa, bunlardan biri Manisaspor’lu Yiğit’in, Kewell’ı tam 15-20 saniye boğazını sıkma eylemi ile sürüyorsa bizde maçları artık FBI’ın yönetmesi gerekir.

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Yine öğrencilerden mektup geldi. Rektör fena halde eleştiriliyor. Bu ülkede bu BESYO öğrencilerinin çektiği çileyi bitirecek bir eğitimci aranıyor. Çok acilen, hem de şimdi. Sayın rektörüm siz de...

FENER GENÇLİK’TEN MEKTUP

Fenerbahçemiz, hakem tarafından ezile ezile yenilmeye mahkum edilmiştir. Soruyoruz, yoğun sis altında kalecimiz nasıl olur da topu görebilirdi? Fink’in şutu 118 km hızda imiş, isterse 280 km olsun sis olmasa kalecimiz topu çıkarırdı. Meteorolojik verileri dikkate almadan maçı oynatan hakemi şiddetle protesto ediyoruz. Benden duyurması.

MUSTAFA DENİZLİ

Gol çalışması yaptırmış, Alex’i tutturmuş, rakibi ince eleyip sık dokumuş, üç gol attırmış, rivayete göre sonra takımını durdurmuş. Maçtan önce eleştirenlere baktım, maçtan sonra schengen vizesi için başvurduklarını gördüm.