1 liraya ayakkabı

Kırklareli'nde alışveriş merkezinde açılış gününde 1 TL'den satılan ayakkabılar kapanın elinde kaldı

25 Ekim 2009, Pazar 11:22
A A

Kırklareli'nde alışveriş merkezinde açılış günü nedeniyle 1 TL'den satışa sunulan ayakkabılar kapanın elinde kaldı. Kısa sürede tükenen ayakkabılardan ancak ilk 100 kişi yararlanabildi.

Kırklareli'nde KİPA AVM'nin içinde işyeri kiralayan AYDİ firması dün aynı anda Van, Derince Kırklareli satış mağazalarının açılışını yaptı.  AYDİ Ayakkacılık'ın açılış saatinden önce mağazanın ününde biriken yüzlerce Kırklarelili saat 13.00'te yapılacak açılışı için usanmadan bekledi. 

HEDEF İLK 100'E GİRMEK!
Mağaza Müdürü Murat Karakoç bugün üç ayrı noktada aynı anda açılış gerçekleştirdiklerini söyleyerek, "Türkiye genelinde 40 ayrı noktada satış yerimiz mevcut. 2014 Yılına kadar Türkiye genelinde 500 satış yeri açmayı hedefliyoruz. Kırklareli'nde halkımıza yüzde yüz yerli yapım olan ve kaliteden ödün vermediğimiz ayakkabılarımız satışını yapıyoruz. Halkımıza ilk günü tanıtım amacıyla belli ürünlerimizde bu gün e mahsus 1 TL ayakkabı satışını yapılacak. Bu satışta ilk 100 müşterimiz yararlanacak. İlk 100 müşterimiz ancak bir üründen bir çift alabilecek. Buradaki amacımız çok sayıda vatandaşımızın ayakkabı almasını sağlamaktır. Kriz döneminde 1 TL satılan ürünlerimiz kesinlikle Çin malları ile bir bağlantısı yoktur. Ürünlerimiz garantili ve tüketici haklarına uymaktadır" dedi.

KASADA HÜSRAN DA VARDI

Mağazanın açılış kordelasının kesilmesinden sonra bekleyenler bir anda içine hücum etti.  İlk giren yüz kişi bir çift almak için bir birleri ile yarıştı. Bazı müşteriler ayakkabı reyonlarındaki 1 TL dışında satılan ve 60 TL' ye kadar çeşitli fiyatlardan satılan ürünlerden çok sayıda aldı. Kucaklarına doldurdukları ürünlerin her birinin 1 TL olduğunu düşünen müşteriler, ödemeye gittikleri kasada fiyat farkını görünce geri bırakmak zorunda kaldılar. İndirime giren ayakkabılar 20 dakika içinde tükendi. 

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;