100 milyon dolarla geliyor

Galatasaray'da gözler, şu anda tek aday olarak kalan Ünal Aysal'a çevrildi

29 Mart 2011, Salı 09:06
A A

Özellikle İnan Kıraç’ın, “Ünal Aysal 100 milyon Dolar’la gelecek” sözü, taraftarları oldukça heyecanlandırırken, Aysal’ın ekibi de yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Adnan Öztürk, Burak Elmas, Ali Gürsoy, Refik Arkan, Celal Gürcan gibi isimlerin listede olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ayrıca eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak’ın da bu ekibin içinde yer alabileceği öğrenildi. Eski başkan Faruk Süren’in de Ünal Aysal’la birlikte hareket etmesi için baskı var.

FARUK SÜREN CEO OLACAK

Süren, danışman olarak görev almak istiyor. İnan Kıraç ise Faruk Süren’i şirketlerin CEO’su olması için ikna etmeye çalışıyor. Bülent Tulun ise sportif direktör olarak, Florya’nın sorumluluğunu üstlenecek. Ali Dürüst’ün de Aysal’ın ekibinde olması bekleniyordu ancak eski yöneticinin, henüz ikna edilemediği öğrenildi.

Mali Genel Kurul’un sonlanmasının ardından, Ünal Aysal, ekibi ve onları destekleyen üyeler toplantılara başladı. Adnan Polat yönetiminin düşürülmesinden sonra Aysal, eski başkanlardan Faruk Süren ve Bülent Tulun ile fikir alışverişinde bulundu.

ÜNAL AYSAL İHTİYATLI

Şimdi herkes Ünal Aysal’ın bir açıklama yapmasını bekliyor. Ancak Aysal, konuyla ilgili olarak verdiği son demecinde, “Konuşmak için henüz erken. Bazı şeylerin kesinleşmesi gerekiyor. Ondan sonra gereken açıklamayı yapacağız” demekle yetindi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;