12 Dev Adam 'ev'lendi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, A Milli Basketbol takımı oyuncuları ve teknik heyete birer daire hediye etti

Salı, 14 Eylül 2010 - 14:48

12 Dev Adam 'ev'lendi

Ağaoğlu Şirketler Grubunun Ataşehir’deki merkezinde düzenlenen törende, Ali Ağaoğlu oyunculara ve teknik heyete teşekkür sertifikası verdi.

Ağaoğlu, millilerin önemli bir başarıya imza atarak tarihe geçtiklerini belirterek, "Başarıya aç olduğumuz bugünlerde, büyük bir başarıya imza attınız, topluma takım olma ruhunu aşıladınız.

70 milyonun nasıl başarıyla birleştiğini herkese gösterdiniz. Bu tarihi başarıları kutlamak ve teşekkür etmek için birer daire hediye ediyoruz. Bu sizin başarınızın yanında bir şey değil. Tüm Türkiye sizinle gurur duydu. Kalbimizin şampiyonu sizsiniz" ifadelerini kullandı.

'12 DEV ADAM' ANIT OLUYOR

Törene katılan Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ise Milli Takım’ın Türk halkını bütünleştirdiğini, coşturduğunu ve gönüllerin şampiyonu olduğunu söyledi.

Milli takımın kaptanı Hidayet Türkoğlu da "Takım kaptanı olarak, bize gösterdiği ilgi ve jestten dolayı Ali Ağaoğlu’na teşekkür ediyorum. Bizi mutlu etti, onurlandırdı" dedi.

Törenin ardından Hidayet Türkoğlu, milli takım oyuncularının imzaladığı bir basketbol topu ile milli formayı Ali Ağaoğlu’na hediye etti. Milli takım oyuncu ve teknik heyetine toplam 21 daire hediye edilirken, Ali Ağaoğlu, oyuncuların 25 Eylülden sonra Olimpiyat Stadı’na yakın olan My World Europe’daki evleri için resmi işlemleri yapıp daire seçebileceklerini kaydetti.