2. Sayfa'nın ilk konuğu Demet Şener oldu!

Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ile Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt'ın hazırlayıp, sunduğu 2. Sayfa bugün teve2'de başladı. Programa konuk olan Demet Şener biten evliliğini konuştu

23 Temmuz 2018, Pazartesi 11:31 Son Güncelleme: 23 Temmuz 2018, Pazartesi 15:09
A A

Eski manken Demet Şener 11 yıllık eşi, 2 çocuğunun babası eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'a Eylül 2016'da boşanma davası açmıştı. Nedeni; İbrahim Kutluay'ın kendisine ihanet etmesiydi.

Ocak ayında görülen davada çiftin evlilikleri noktalandı.

Mahkeme, İbrahim Kutluay'ın eski eşine 750 bin lira maddi 600 bin lira da manevi olmak üzere toplam 1 milyon 350 bin lira tazminat ödemesini hükmetti.

Demet Şener bugün teve2'de yayına başlayan sevilen magazin programı 2. Sayfa'nın ilk konuğu oldu ve biten evliliği hakkında konuştu.

İŞTE DEMET ŞENER'İN AÇIKLAMALARI:

'ÜZERİMİZE KAPI KİLİTLİYORDUK'

"İbrahim'i evden zorla mahkeme kararıyla gönderdim. Ben boşanmaya karar verdikten sonra 1.5 ay boyunca aynı çatı altındaydık. O alt katta yattı. Ben de annemle yatak odasına çekiliyor, üzerimize de kapıyı kitliyorduk."

"İhanetin tüm delilleri evimin kapısına kutu ve zarf içinde gönderildi. Ama ben bunu kimseye yaymadım. Beyaz gömlek giyip, dualı kolyeler takıp basının karşısına çıkmayı ve ağlayarak o fotoğrafları göstermeyi bilirdim. Bunu asla yapmam! Bakın Mustafa Ceceli olayında neler oluyor. O benim tarzım değil."

'SERVETİNİ ÜZERİME YAPMAK İSTEDİ'

"İhaneti yüzüne vurduğumda birçok erkek gibi reddetti. Ağladı, diz çöktü, servetini üzerime yapmak bile istedi. Ama ben güvenimi kaybedince aşk, sevgi, saygı hepsini anında bitiririm. Yeni hayatıma da alıştım, bekarlık ne güzelmiş! Oh be kimseye hesap vermeden yaşıyorum. Çocuklarım da daha mutlu."

'MEĞER KOCAM NE BÜYÜK PROFESYONEL BİR OYUNCUYMUŞ'

"Yemin ediyorum ki, 11 yıllık evliliğimde aldatıltığımı bir saniye bile anlamadım! Meğer kocam ne büyük profesyonel bir oyuncuymuş. Kendisini kutluyorum, enfes oynadı."

"Instagram'da paylaştığım fotoğraflar eleştiri konusu olabilir. Ama ben kimseye nispet olsun diye yapmıyorum. İbrahim'in o karelere gizli gizli baktığını da gayet iyi biliyorum. Düşünüyordur herhalde 'Ayy neleri kaybettim' diye. Düşünsün de."

'İLAHİ ADALET NE GÜZEL DE TECELLİ ETTİ'

"Demet Akalın ile bir yerde karşılaşsam selam dahi vermem. Ne iftiralar attı, arkamdan neler konuştu. Ayrılık sebeplerinin ben olmadığımı artık herkes biliyor. Boş konuşmasın. Şimdi yaşananlara bakıyorum da, 'ilahi adalet' ne güzel tecelli ediyor."

"Benim öyle 'Ohh ne güzel tazminat ve nafakayı yiyor' şeklinde bir hayatım yok. İbrahim'den önce daha çok para kazanıyordum. Bu arada tazminatı da henüz almadım."

"Elbette günün birinde aşık olacağım. Ama bir daha kimse için büyük fedakarlıklar yapmam. O bir kereydi ve bitti."

DEMET AKALIN NE SÖYLEMİŞTİ?

Demet Akalın ile İbrahim Kutluay, 1998-2001 yılları arasında aşk yaşadı.

Demet Akalın, Demet Şener-İbrahim Kutluay çiftinin boşanmasının ardından şu açıklamayı yapmıştı: "Ona teşekkür ederim. Düşünsenize ben de şu an 2 çocukla işsiz ve güçsüz dul kalabilirdim."


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;