2009'un en stil sahibi kadınları

Dünya çapında 13 milyon okuyucusu olan HELLO!, uluslararası oylamayla moda tercihleri ve stilleri ile yıldızlaşan isimleri belirledi.

17 Aralık 2009, Perşembe 14:53
A A

HELLO! dergileri, dünya çapında 13 milyon okuyucuya ulaşmanın mutluluğunu 65 yılın deneyimiyle birleştirerek elegan isimlerin hayatına ışık tutuyor. Tam 13 ülkede yayımlanan HELLO!’nun editörleri 2009’un yıldızlarını seçti. Yüzde 71 oyla Ürdün Kraliçesi Rania, 2009’un en stil sahibi kadını seçildi.Fotoğrafların üzerine tıklayarak diğer sayfalara ulaşabilirsiniz...

1 - ÜRDÜN KRALİÇESİ RANIA Ürdün Kralı Hüseyin’in eşi, dört çocuk annesi Kraliçe Rania, çocuk ve kadın hakları savunucusu olarak tüm dünyayı geziyor. Stili ve şıklığıyla göz kamaştıran kraliçe, oyların yüzde 71’ini toplayarak birinci oldu. HELLO!’ya şu açıklamayı yaptı: “Hayatlarına eleganlığı katıp günlük yaşamlarında da aynı tadı alan insanları beğeniyorum. Her zaman şık olamazsınız ama davranışlarınızla, kişiliğinizle ve saygınlığınızla bunu yaratabilirsiniz. Elegan olmak, insanın içinden gelen ve geliştireceği bir şeydir. Kıyafetlerimiz sadece bunu yansıtmanın bir yoludur.”

2 - CARLA BRUNI SARKOZY Fransa’nın first Lady’si Carla Bruni, Sarkozy ile ilişkisi başladığından beri tüm dünyada moda meraklılarının takip ettiği şık isimlerden biri. Bruni, HELLO! editörlerinin ikinci tercihi oldu.

3 - ANGELINA JOLIE Yıl boyunca sayfalarımızı süsleyen, ilgimizi çeken kadınlardan Angelina Jolie, zarafeti ve güzelliğiyle üçüncü isim oldu.

4 - VICTORIA BECKHAM Stil ikonu Victoria Beckham, artık moda dünyasına da el attı. Saç modelinden aksesuvarlarına merakla takip edilen yıldızlardan biri.

5 - MICHELLE OBAMAAmerika’nın first Layd’si Michelle Obama eğitimi, zarafeti ve kültürüyle bizleri etkiliyor. Kıyafet seçimi her zaman sade ve şık. Bu haliyle beşinci sırada.

6 - NICOLE KIDMAN Yıllar geçtikçe daha da çekici ve güzel olunabileceğinin en güzel kanıtı Avusturyalı oyuncu Nicole Kidman. HELLO! sayfalarını güzelliği ve içten gülümsemesiyle süslemeye devam ediyor.

7 - PENELOPE CRUZ O, Pedro Almodovar’ın ilham perisi, Javier Bardem’in biricik aşkı… İspanyol sinemasının Hollywood dünyasına armağanı olan Oscarlı yıldız Penelope Cruz, en göz alıcı yıldızlardan biri.

8 - İSPANYA PRENSESİ LETIZIA İspanya veliaht Prensi Felipe’nin eşi eski gazeteci prenses Letizia, özellikle Avrupa jet setinin takip ettiği isimlerden biri. Yüzde 24 oyla 8. oldu.

9 - GISELE BUNDCHENBrezilyalı model Gisele Bundchen, Tom Brandy’le yaptığı evliliğin ardından şimdi de hamile. Dünyanın en gözde top modellerinden Gisele Bundchen, modayı stiliyle çok iyi bir şekilde birleştiren, özel hayatını gizli yaşayan özel bir isim.

10 - MONACO PRENSESİ CAROLINE Yüzde 20 oyla 10. olan Monaco Prensesi Caroline, Karl Lagerfeld dahil olmak üzere dünyaca ünlü yıldızlarla yakın dost.

11 - Jennifer Aniston

11 -  Kate Winslet

12 - Jennifer Lopez

12 - Sharon Stone

13 - Freida Pinto

14 - Katie Holmes

15 - Danimarka Prensesi Mary

16 - Marillon Cotillard

17 - Heidi Klum

17 - Halle Berry

18 - Demi Moore

19 - Madonna