2017'nin en çok kazanan 6 ünlüsü

2017'nin son günlerinde listeler ortaya çıktı. 2017 yılı kimileri çok ballı oldu. İşte 2017'nin en çok kazanan 6 ünlüsü...

27 Aralık 2017, Çarşamba 09:42
A A
Emma Watson

Emma Watson

Listenin açılışını 'Beauty and the Beast' filminin başarısından 14 milyonluk bir kazanç elde eden Emma Watson ile yapıyoruz.

Mila Kunis

Mila Kunis

'Bad Moms' filmiyle adından oldukça söz ettiren Mila Kunis, 2017'de 15 buçuk milyon dolar kazandı ve bu rakamla listenin 5. sırasında.

Melissa McCarthy

Melissa McCarthy

Melissa McCarthy, 'Mike and Molly' isimli televizyon programını bıraksa da kazanmaya devam ediyor. 'Life of the Party' filminin gişe başarısı, bu yıl McCarthy'ye 18 milyon dolarlık bir kazanç sağladı.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Son iki yıldır zirvede görmeye alıştığımız Jennifer Lawrence'ın 2017'deki sırası: Üçüncülük. 'Hunger Games' olmadan da, 24 milyonluk bir ciro elde eden aktrisin bu kazancında Dior ile gerçekleştirdiği işbirliğinin de katkısı büyük.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston için hala 'Friends'in kredisini yiyor diyebiliriz. Bu yıl 25 buçuk milyon dolarlık gelirinin çoğunu reklam filmlerinden kazanan Aniston, çektiği filmlerle değil, Smartwater, Aveeno ve Emirates reklamlarıyla gündemde. 

Emma Stone

Emma Stone

'La La Land' ile Akademi Ödülleri'ne damga vuran Emma Stone'nun bu başarısı, gelir grafiğine de yansımış durumda. 26 milyon dolarlık bir kazanç elde eden aktris, 2017'nin en çok kazanan kadın oyununcusu.