Önceki Fotolar

2017 Sonbahar/Kış sezonunun en popüler 12 saç trendi

Kısa kesimin çekim alanına giren saçlardan mevsimin soğuk havasını ısıtan tutamlara 2017 Sonbahar/Kış sezonunda denemeniz gereken en popüler 12 saç trendini Vogue derledi

09 Kasım 2017, Perşembe 13:18
A A
Perde Perçem

Perde Perçem

Geçtiğimiz dönemlerde gözleri örten küt perçemler, yerini yüzü çerçeveleyen yumuşak, gizemli ve romantik katmanlara bırakıyor.

Dağınık ve Islak

Dağınık ve Islak

Dokulu bir şekilde geriye taranmış saçlar, dağınık görünümlerini ıslak ve parlak bir bitişle tamamlayarak modern ve umursamaz bir hava yaratıyor.

Ultra Kısa Bob

Ultra Kısa Bob

Bu kışın tartışılmaz yıldız modeli bob saç kesimi. Ultra kısa formlarıyla kulağa değen saç uçları genç ve aykırı bir görünümün sırrı.

Asit Renkler

Asit Renkler

Naturel tonlara eşlik eden asit keskinliğindeki canlı ve sıcak renkler kış sezonunu ısıtıyor. Kanarya sarısından elektrik maviye dikkat çeken tutamlar yoğun pigmentleriye göz alıcı.

Huzurlu Dalgalar

Huzurlu Dalgalar

Yazdan gelen plaj dalgaları yerini daha umursamaz ve rahat bir görünüme bırakıyor. Uyku öncesi yapacağınız burgu topuzla saçlarınıza zarar vermeden bu görünüme kavuşabilirsiniz.

Yandan Ayır

Yandan Ayır

Süpermodellerden It Girl'lere kötü saç günlerinin en havalı ve popüler kurtarıcısı yandan ayrım hacimli ve hareketli tavrını kış boyunca sürdürüyor.

Bantların Dönüşü

Bantların Dönüşü

2017 kış sezonunda saç bantlarının geri dönüşünü kutluyoruz. Taşlı ve şık modellerden elastik ve sportif görünümlere bu ürünlere aksesuar dolabınızda yer açın.

Grunge Kültür

Grunge Kültür

Dokulu tutamların, ıslak saçın ve dağınık görünümün yeniden yorumlandığı modellerle bu kış saçlarda Grunge bir hava esecek.

Doğal Akış

Doğal Akış

Kendi halinde natürel görünümler bu sezonun olmazsa olmazı. Islakken parmaklarla şekillendirilen ve ısısız bir şekilde kurutulan saçlar doğal akışlarına kavuşarak kendi kimliklerini yansıtıyor.

Deneysel Atkuyruğu

Deneysel Atkuyruğu

Klasik atkuyruğu bu kış farklı toplama detayları ve dokusal farklılıklarla daha deneysel ve eksantrik bir hal alıyor.

Kâse Kesim

Kâse Kesim

Tom boy stiliyle feminen dokunuşları birleştiren kâse kesim saçlar modern ve cool görünümün yeni nesil temsilcilerinden.