2018’de Yengeç burcunu neler bekliyor? (Yengeç burcu 2018 ilk çeyreği)

Yeni yıla girerken 2018’de sizi neler bekliyor merak ediyor musunuz? Astrolog Anıl Can 2018’in ilk çeyreğinde Yengeç burcunun neler yaşayacağını, iş hayatı ve kazanç konularında nasıl kararlar vermesi gerektiğini yazdı.

31 Aralık 2017, Pazar 13:42
A A
Aşktan para durumuna, sağlıktan kariyere 2018'de Yengeç burcunu neler bekliyor Astrolog Anıl Can yazdı. 

Bu yıl geçen yıla göre güzel açılar alıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkiler, aşk hayatı, evlilik, söz, nişan gibi konularda önce gerçeklerle yüzleştirecek ardından da önemli kararlar aldırtacak.
 

2018 YILINDA YENGEÇ BURCU: AŞK

İlişkisi olmayan yengeç ve yükselen yengeçler hayatlarına yeni ilişkiler katabilirsiniz, geçmişte sizde iz bırakan veya hala aklınızda olup sizi üzen sizi negatif etkileyen ilişkilerle ilgili önemli karar alabilirsiniz. Geçmişi kapatacağınız ve ardından yeni bir sayfanın açılacağı bir döngü başlıyor olacak.
 
İlişkiniz hali hazırda varsa ama pamuk ipliği misali sağlam temellerde değilse, ayrılıklarla yüzleşebiliriz veya bir kaç sorun yaşayıp temelleri sağlamlaştırabilirsiniz...
 
Bazı testlerden geçtikten sonra beklediğiniz Evlilik kararı, nişan kararı veya söz yapma gibi ilişkinizi daha ciddiye taşıyacak kararlar alabilirsiniz.
 
İlişkide sağlam adım tabi Çocuk yapma veya sahibi olma gibi sorumluluk gerektiren konularda da etkili olacaktır.
 
Yine ocak ayının ilk haftaları aşk için veya ilişkilerdeki sorunları çözmek için uygun açılara sahip...


 

2018 YILINDA YENGEÇ BURCU: İŞ

İşle ilgili konularda rahat bir nefes alabilirsiniz!

İş arayan ama bir türlü bulamayan biriyseniz özellikle 30 ocak ve 13 şubat sonrası iş hayatınızda değişimler ve yeniliklerle karşılaşabilirsiniz
 
İş değiştirmek için fırsatlar veya yeni iş görüşmeleri yapmak, işe girmek içinde güzel enerjiler var.
 
Halı hazırda iş güç sahibiyseniz işle ilgili olumlu gelişmeler ve güzel adımlar da sizlerle olacak.
 
Yalnız sorumluluk almak ve sorumluluktan kaçmamak gerekiyor. Yeri geldiği zaman iş arkadaşlarınızla sorunlar yaşayacaksınız, bunları büyütmeden alttan almanız gerekmekte.
 
Yapılması gerekenler: Aileye odaklanmak, çocuk sahibi olmak isteyenler odaklanmalı, İş hayatınızda kararlı davranmalısınız.
 
Uzak durulmalı: Uykusuzluk, düzensizlik ve disiplinsiz davranışlar, kendi değerini bilememe görememe gibi.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;