2018 Pantolon Trendleri

Bahar aylarına yaklaştığımız günlerde moda da tıpkı doğa gibi değişim geçirmeye başlıyor.  Bu değişikliklerin en büyüğünü önümüzdeki günlerde pantolonlarda görmeye başlayacağız. 2018 baharında göreceğiniz pantolon modellerini sizler için derledik.

05 Mart 2018, Pazartesi 12:22
A A
Eşofman detaylı pantolonlar

Eşofman detaylı pantolonlar

Eşofmanların rahatlığı pantolonlara taşınıyor. 2018 trendlerinin arasına giren eşofman tipi pantolonlar senenin en gözde parçaları arasında yerini aldı.

Kargo pantolonlar

Kargo pantolonlar

2017’de oldukça popüler olan Boyfriend pantolonlar yerini 2018’deki en yeni trendlerden biri olan kargo pantolonlara bırakıyor. Bu tarz pantolonlar rahat oluşlarının yanı sıra değişik oluşuyla da bütün gözleri üzerinizde toplayacaktır.

Ekoseli pantolonlar

Ekoseli pantolonlar

Ekoseli kumaşları okul formaları ve oduncu gömleklerinde sıkça görmeye başladık. Fakat 2018’de işler değişerek pantolonlara da renk kazandırıyor. Ekose detaylarına sahip olan pantolonlar sayesinde spor ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Koyu renk kot pantolonlar

Koyu renk kot pantolonlar

Son yılların açık renk kot trendini geride bırakarak koyu renklerin hakim olduğu kot pantolonlara geçiş yapıyoruz. İnce gösterme avantajının da bulunduğu koyu renk kot trendi, kolay kombinlenebilmesi nedeniyle de oldukça popüler.

Paperbag pantolonlar

Paperbag pantolonlar

2018’de karşımıza çıkan bir trend olan paperbag pantolon modeli, bel detayının kese kağıdını andırması yüzünden bu ismi almıştır. Sofistike ve rahat bir görünüme erişmek isteyenler için bu tarz pantolonlar çok yerinde bir tercih olacaktır.

Abartı paça pantolonlar

Abartı paça pantolonlar

Mom Jean ve Boyfriend modellerinde de gördüğümüz gibi paça kıvırma detayları bu sezon daha da abartılarak ‘’Abartı Paça’’ pantolonları oluşturuyor. Sizler de bu yeni trendi denemek istiyorsanız pantolonunuzun altına dikkat çekici bir ayakkabı ile kombinleyebilisiniz.