"2023'e kadar yaparım..."

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, eski hakem, spor yorumcusu Ahmet Çakar mikro blog sitesi twitter üzerinden "istifa edecek" iddiasına yanıt verdi

06 Kasım 2012, Salı 10:45
A A

Kendisi hakkında yıpratma kampanyası yürütüldüğünü söyleyen Yıldırım, eski futbolcu, yorumcu Sinan Engin'e konuştu. Engin, Yıldırım'ın kendisine istifa etmeyeceğini söylediğini ifade ederek, "sağlığım el verirse 2023 yılına kadar başkanlığa devam etmek istiyorum" dediğini söyledi.

Gereğini yaparım ama...
Yıldırım'ın yaptığı açıklama şöyle:
"Mahkeme benim ve beraberimdeki 50 - 60 kişi hakkında bir karar verdi. Yargıtay süreci bitsin greken neyse o yapılır. Benim gibi 50-60 kişi hakkında karar verilmesine rağmen her yorum ve haber benim üzerimden yapılıyor. Yargıtay hakkımızda verilen kararı onasın diye her şey yapılıyor. 3 yıl daha görevimin başımdayım. Sağlığım el verirse 2023'e kadar görev yapmak istiyorum."

Çakar ne yazmıştı?
Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, Twitter hesabından, "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın pek yakında istifa edeceğini öğrenmiş bulunmaktayım. Başka bir şey daha öğrendim. O da şu: Yıldırım sonrası Fenerbahçe Başkanının adını. Fakat bu isim beni çok şaşırttı."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;