'3-4 ayda bir botoks yaptırıyorum'

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Süperstar Ajda Pekkan'ın geçtiğimiz gün katıldığı bir davette yüzündeki şişlikler gözlerden kaçmadı

Çarşamba, 03 Kasım 2010 - 11:02

'3-4 ayda bir botoks yaptırıyorum'

Son dönemde güzelleşmek uğruna gece yarısı, dişçisi, kuaföründe rekor saatler kalarak dikkatleri üzerine çeken Ajda Pekkan'ın yeni görünümü, çıkartacağı albüm öncesi, bir estetik operasyon geçirdiği dedikodularının çıkmasına sebep oldu.

Bugün gazetesinin haberine göre; iddialar üzerine Ajda Pekkan özel açıklamalar yaptı. Süperstar, "Uzun zamandır vücuduma neşter değmedi" diyerek şunları söyledi: "Aldığım pozitif enerji yüzüme yansıyor.

Başka bir şey yok. İhtiyacım olursa yine estetik yaptırırım. Bunu saklayacak bir durum da yok. Sadece 3-4 ayda bir göz altlarına, dudak etrafına botoks yaptırıyorum. Ama bu estetik değil ki! Neden bu olay bu kadar abartılıyor, hiç anlamıyorum. Dişlerimi yaptırıyorum suç oluyor. Kuaförü de açtırmadım. Bütün kadınlar ne kadar kuaförde kalıyorsa o kadar kuaförde kaldım. Benim hayatımda da farklı bir şey olmuyor."

REKOR ONUN

65 yaşındaki Superstar Ajda Pekkan düzgün fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. Sanat dünyasında estetik operasyon geçirme rekorunu elinde tutan Pekkan ilk estetiğini1967 yılında yayvan burun kanatlarını yukarı doğru çektirerek yaptı.

Ardından 18 kez estetik ameliyatı olan Pekkan, 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi, diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirmek için iki ayrı operasyon geçirdi. 4 defa yüzünü gerdirdi, kaşlarını çektirdi, göz kapaklarını kaldırttı ve göğüslerini dikleştirdi.