3 çocuğun katilinin annesi konuştu

Kayseri'de bayramda şeker toplarken gittikleri evde öldürülen 3 çocuğun katil zanlısının annesi konuştu...

31 Mart 2011, Perşembe 11:26
A A

Yaklaşık 1,5 yıl önce Ramazan Bayramı’nda şeker toplarken kaybolan ve Yozgat’ta cesetleri bulunan çocukların katil zanlısı Uğur Veli Gülışık'ın annesi, yanına polisleri de alarak çocukların ailesine başsağlına gideceği söyledi.

Kayseri’de Ramazan Bayramı’nda şeker toplarken kaybolan 3 çocuğu öldürdüğü iddia edilen zanlının ailesi, can güvenlikleri olmadıkları gerekçesiyle oturdukları köyden ayrılarak, bir akrabalarının yanında kalmaya başladı.

Katil zanlısının annesi F.G olayı duyduğu gün büyük bir şok yaşadığını belirterek, "Olayı duyduğum günden bu yana hasta yatıyorum. Çok perişan oldum" dedi.

 

Oğullarının böyle bir şeyi yaptığına inanamadıklarını ifade eden anne F.G, "Ölen çocukların ailesine sabır diliyoruz. Şimdi çok hastayım, biraz iyi olayım, biraz zaman geçsin, gerekirse yanıma polisi alıp üç çocuğun ailesine başsağlığına gideceğim" diye konuştu.

'O YAPTIYSA İNSAN BİLE DEĞİLDİR'Oğlunun bu olayı tek başına yapabilecek kapasitede olmadığını, yanında birilerinin olduğunu düşündüğünü belirten F.G, "Üç küçücük çocuğu öldüren bir insan, olayı unutamaz, rüyasında görür ve vicdan azabı çeker. Oğlum ara sıra gelir bizimle kalırdı. Ama ben onda hiç böyle bir şey hissetmedim. Çocukları o öldürdüyse ve vicdanında bunu hiç hissetmiyorsa benim evladım olamaz. İnsan da değildir zaten" diye konuştu.

"Bizim evladımız yaşıyor, çocuklarını öldürdürdüğü söyledikleri ailenin evlatları yaşamıyor" diyen baba A.G. de çocukları ölen ailelerin acısını paylaştıklarını, oğulları adına onlardan çok özür dilediklerini belirterek, çocukları ölen ailelerden af diledi.

AA

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;