32 bin TL ödedikleri balayı zehir oldu

İngiltere'de yaşayan Ali Gül ve eşi Natasha Politakis balayı için 7 bin sterlini gözden çıkardı ve balayı için Hawaii'yi tercih etti. Ancak heyecanları Los Angeles havalimanında son buldu. ABD, Türk asıllı Ali Gül'ü İngiltere'ye geri gönderdi. Natasha Politakis, eşinin Türk kökenli ve Müslüman olduğu için ABD'ye alınmadığını söylüyor

 

25 Temmuz 2017, Salı 18:55
A A
Ali Gül ve Natasha Politakis hayallerindeki balayı için ABD'nin Hawaii adalarına gitmek istedi. Bunun için de 7 bin pound bir ücret ödedi. Ancak balayı başlamadan bitti.

ABD'YE GİRMESİNE İZİN VERİLMEDİ


İngiltere'de yaşayan çift ABD'nin Los Angeles havalimanına geldiğinde Ali Gül burada alıkonuldu. Ardından ülkeye girişine izin verilmeyerek İngiltere'ye geri gönderildi.

Natasha Politakis eşinin Müslüman ve Türk asıllı İngiliz vatandaşı olduğu için ülkeye alınmadığını söylüyor.

26 SAAT BOYUNCA ALIKONULDULAR


Genç çift havalimanındaki merkezde uzun süre alıkonuldu. Çift 26 saat boyunca, ne kahve içmelerine ne üstlerini değiştirmelerine ne de duş almalarına izin verildiğini ifade ettiler.

İngiliz Daily Mail gazetesinin manşetten verdiği habere göre 26 saat sonra çift kendilerine eskortluk eden güvenlik görevlileri eşliğinde İngiltere'ye giden bir uçağa bindirildi.

ÖDEMEYİ GERİ ALAMADILAR


Balayı için yaptıkları ödemeyi de geri alamayan çift mayıs ayında yaşanan korkunç olayla ilgili henüz ABD'den herhangi bir açıklama gelmediğini belirtiyor.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;