35 bin Euro'luk hadise çıktı

Hadise'nin, Azerbaycan'daki konserini organize eden Nahit Emiloğlu önceki gün Azeri APA Ajans'ına şok bir açıklama yaptı

14 Ekim 2009, Çarşamba 05:00
A A

Seyirciyi az bulunca konseri iptal etmişti Türkiye’yi 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edip 4’üncü olan Hadise yarışmadan 2 ay sonra Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de konser vermesi için teklif almıştı.

11-12 Temmuz’daki iki konser için Azerbaycanlı organizatör Nahit Emiloğlu, Hadise’nin menajerine 70 bin Euro ödedi. Yeşil Tiyatro’daki ilk konserine çıkan Hadise ertesi günkü yemekli konsere yalnızca 25 kişinin geleceğini öğrendi. Konseri iptal edip İstanbul’a döndü. Bu arada menajerlerine “İkinci konserin parasını, yani 35 bin Euro’yu ödeyin” talimatı verdi.

HADİSEYE ULAŞAMIYORUZ

Nahit Emiloğlu “Hadise Hanım ikinci konsere çıkmak istemeyince saygı duyduk. Ama ikinci konser için ödediğimiz 35 bin Euro’yu kendilerinden bir türlü alamadık.

Yanındaki görevli arkadaşlarına ‘Parayı ödeyin’ diye talimat vermiş üstelik. Ama paramız temmuz ayından bu yana, istediğimiz halde gelmiyor. Hadise Hanım’a ulaşmaya çalışıyoruz, ama ulaşamıyoruz. Eğer haberi olursa Hadise Hanım mutlaka sorunu çözer” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.