60 kişiden 15 yaşındaki kıza tecavüz

15 yaşındaki kız, sığındığı evde 60 kişinin tecavüzüne uğradı. Kıza zorla fuhuş yaptıran 3 zanlı ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı!

06 Nisan 2011, Çarşamba 14:27
A A

Balıkesir'de oturan ve bir sosyal paylaşım sitesinde arkadaşlık kurduğu kişiyle görüşmek için Bursa’ya gelen 15 yaşındaki B.A. iddiaya göre arkadaşına ulaşamayınca bir parkta otururken, 3 kişi tarafından 'Dışarıda kalma' diyerek çağırıldığı evde tecavüze uğradı. Genç kızı eve kapatan şüphelilerin, döverek yaklaşık 60 kişiye para karşılığı fuhuş yaptırdığı belirtildi.

Merkez Nilüfer ilçesinde önceki gece bir evde kavga ihbarı alan polis ekipleri eve gittiklerinde T.K. (33), kardeşi L.K. (28) ve arkadaşları B.K.’nın (30) birbirlerini tartakladıklarını gördü. Olayla ilgili soruşturma başlatan polisler evde inceleme yapmak istediklerinde, kilitli bir odada dövülmüş B.A. ile karşılaştılar.

'PARA KARŞILIĞI İLİŞKİYE ZORLADILAR'

Küçük kızı polis merkezine götüren ekipler yaptıkları incelemede, B.A.’nın Balıkesir’de oturduğunu, 10 gün önce sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı bir erkekle görüşmek için Bursa’ya geldiğini belirlediler. Erkek arkadaşıyla buluşamayan B.A.’nın polise verdiği ifadede, "Hava kararmıştı bir parkta otururken yanıma T.K. kardeşi L.K.ve arkadaşları B.K. gelerek ’dışarıda kalkma sana kötülük yaparlar’ diyerek beni evlerine götürdüler. Yemek yedirip yatak ayarlayıp dinlenmemi sağladılar.

ZANLILAR SERBEST BIRAKILDIErtesi gün ise hepsi zorla benimle birlikte oldu. Eve başka erkekler getirip beni para karşılığı ilişkiye zorladılar. Kendileri ise dışarıya çıktıklarında kaçmamam için beni bir odaya kilitleyerek kız kardeşleri 17 yaşındaki M.K.’yi ise nöbetçi bırakıyorlardı. 9 gün içinde yaklaşık 60 kişi ile ilişkiye girdim" dediği öğrenildi.

Gözaltına alınan T.K, erkek kardeşi L.K. kız kardeşi M.K. ve arkadaşları B.K. suçlamaları kabul etmediler. Sorgulamalarından sonra Adliyeye sevkedilen şüpheliler, Cumhuriyet Savcılığı’nca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar. B.A. ise ailesine teslim edildi.

Hüseyin TÜCCAR/BURSA, (DHA)

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;