61 yıllık çift 15 dakika arayla hayatlarını kaybetti

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde, 61 yıldır evli olan yaşlı çift, 15 dakika arayla hayatlarını kaybetti. 84 yaşındaki kadının, hayata gözlerini yuman kocasının acısına dayanamayarak kalp krizi geçirdiği öğrenildi

21 Nisan 2017, Cuma 16:15
A A
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde yaşayan ve 61 yıldır evli olan Hasan Yavuz (83) ile Hamdine Yavuz (84) 15 dakika arayla hayatlarını kaybetti. Büyükliman Mahallesi'nde uzun yıllar bakkallık yapan ‘Karakol Hasan’ lakaplı Hasan Yavuz, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak dün öğle saatlerinde evinde hayatını kaybetti.
 

KARISI ÜZÜNTÜDEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ


Hamdine Yavuz da eşinin ölümünün hemen ardından üzüntüden kalp krizi geçirirken, kaldırıldığı Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.61 yıldır evli olan çift bugün Hacıköy mahallesindeki Merkez Camisi’nde öğle namazı sonrası cenaze namazı kılındı.

Cenazeye AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, ailesi ve yakınları katılırken, Yavuz çifti kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;