7 bela Kazım

Sezon başından beri 'arıza' yapan Kazım, her karşılaşmada yeni bir olaya imza atıyor

23 Eylül 2009, Çarşamba 10:45
A A

İşte ‘uslanmaz çocuk’un kabarık suç listesi:

Uslanmaz çocuk 22’lik Kazım’ın suç dosyası her geçen gün kabarıyor. Kırdığı cevizler artık iki elin parmağını aşan milli oyuncuya ’dur’ diyen çıkmadığı için, vukuatlarına devam ediyor. Hemen hemen her gün sansasyonel bir olaya imzasını atan Kazım’ın Belediye maçında taraftarlarla küfürleşmesi bardağı taşıran son nokta olsa da teknik direktör Daum, onu koruyor.

Davranışları kadar artık futboluyla da tartışılan Kazım Kazım’ın sezon başından bu yana işlediği ve artık yönetimi de bıktıran günahlarını şöyle sıralayalım:

1- İdman sırasında bir muhabire küfür etti. Bunun üzerine Daum’a şikâyet edilen Kazım’ın hocası tarafından kulağı çekildi. Kazım yine de uslanmadı.

2- Sağlık kontrolü için gittiği hastanede aleyhinde yapılan haber nedeniyle bir muhabire ‘F.ck you’ diye bağırdı.

3- Diyarbakır deplasmanında ısınırken tribünlere hayalarını gösterdi. Bu harekete sinirlenen bir taraftar sahaya girmek istedi ama güvenlik önledi.

4- Fatih Terim’e Estonya maçında oyundan alınınca surat yaptı. Tepkisine kızan Terim, onu sakatlığı gerekçesiyle kadrodan çıkardı. Ama 1 gün sonra F.Bahçe idmanında ise adeta döktürdü.

5- Bursa deplasmanında Deivid ile pas kavgası yaşadı. Maç bitiminde Brezilyalı ile sahada kıran kıran tartıştı.

6- Hızını alamayıp soyunda odasında kendisini uyaran Alex’e “Siz de pas atmıyorsunuz. Kimse benim ne yapacağıma karışamaz” diye isyan etti.

7- Twente maçında şahsi oyunu nedeniyle Emre’den “Yerini kaybediyorsun ve pres yapmıyorsun” diye azar işitti. Aynı maçta Santos’la tartıştı. 

Ali Can / Vatan
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;