'8 aylık hamileyken laf attılar'

Ünlü şarkıcı Seda Üren konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında şaşırtan bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz aylarda anne olan Üren, 8 aylık hamileyken sözlü tacize uğradığını söyledi

24 Şubat 2015, Salı 13:00
A A

ünlü şarkıcı Seda üren konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında şaşırtan bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz aylarda anne olan üren, 8 aylık hamileyken sözlü tacize uğradığını söyledi.

“8 AYLIK HAMİLEYKEN LAF ATTILAR” Hamilelik dönemde çok canımı sıkan bir olay oldu. 8 aylık hamileyken, karnım burnumdayken, Nişantaşı'nda, bana laf atıldı ve çok utandım.

Bir tacize, bir şiddete gerek yok! Ben ki deli doluyum; alırım adamı indiririm aşağı, o kadar şok oldum ki kalakaldım.Geldiğimiz durum, medeniyetsizlik; o olay çok gücüme gitti.

“HAMİLELİKTEN SONRA 11 KİLO VERDİM” Hamilelik dönemimde 14 kilo almıştım; hamilelikten sonra ise 11 kilo verdim. çocuğumu kendi sütümle beslediğim için zayıflamak adına özel bir şey yapmıyorum.Açıkçası takmıyorum da.

“İKİNCİ çOCUĞU YAPMAK GEREKİR” Anneliği çok sevdim.Evlat sevgisi insanı çok değiştiren bir şeymiş. İkinci çocuk için “Bakalım” diyoruz. Nefes Kaan'ı aile olmak için yaptık. Şimdi de Nefes Kaan yalnız kalmasın diye ikinci çocuğu yapmak gerekir diye düşünüyoruz.