8 Mart'ta kocaya piknik tüplü dayak

Dünya Kadınlar Günü'nde Şanlıurfalı bir adam, karısından piknik tüpüyle dayak yedi ve hastanelik oldu

8 Mart'ta kocaya piknik tüplü dayak

Şanlıurfa'da , 57 yaşındaki Bayram Kılıç'ın açtığı boşanma davası ve mal paylaşımından dolayı çıkan tartışmada 46 yaşındaki eyi Adile Kılıç tarafından, piknik tüpüyle dövülerek hastanelik edildi.

Olay, gece geç saatlerde Beykapısı Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, 4 çocuk sahibi olan Bayram-Adile çifti 3 ay önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak için mahkemeye başvurdu. Boşanma kararının ardından evlerini ayıran çift, davaları devam ederken mal paylaşımı nedeniyle tartışmaya başladı.

TÜPÜ BAŞINA VURDU

Günlerdir devam eden ve son olarak dün gece telefonda aynı sebepten dolayı konuşan çift arasında yine tartışma çıktı. Bunun üzerine gece geç saatlerde eve giden Bayram Kılıç ile eşi arasında yeniden başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında öfkelenen 4 çocuk annesi Adile Kılıç, mutfakta bulunan piknik tüpü ile eşinin başına vurdu. Bayram Kılıç, fenalaşarak yere düşerken, kavga sesini duyanlar da durumu polise bildirdi. İhbarın ardından eve gelen polisler öfkeli eş Adile Kılıç'ı gözaltına alırken, Bayram Kılıç ise çağrılan ambulans ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi. Bayram Kılıç'ın tedavisine devam edilirken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

DHA