800 TL için değer miydi?

İzmit'teki evinde boğazı kesilen Elif Şişman'ı, 800 TL alacağını istemeye gelen Engin Toraman ile Halil İbrahim Çalışkan'ın öldürdüğü ortaya çıktı

03 Şubat 2010, Çarşamba 16:46
A A

Erenler Mahallesi'ndeki dairesinde bir hafta önce erkek arkadaşı Olcay Salcan tarafından boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulunan Şişman'ın katillerinin bulunması için polis geniş çaplı araştırma yaptı.

Şişman'ın, 800 TL alacağını istemek için eve gelen ve bu yüzden tartıştığı Engin Toraman tarafından öldürüldüğü, cinayet sırasında yanında arkadaşı Halil İbrahim Çalışkan’ın da bulunduğu belirlendi.

Cinayetten sonra bıçağı çöp konteynerine attıkları, beraberlerinde Şişman'ın cep telefonu ve dizüstü bilgisiyarını da alıp götürdükleri anlaşılan iki kişi yakalandı.

Korkudan kulübesinden çıkamıyor

Toraman'ın ifadesinde cinayeti kendisinin işlediğini itiraf ederek, "Bana 800 TL borcu vardı. Parayı istemek için eve gitmiştik. Üzerine bir bardak su içmemi söyledi.

Bu yüzden tartışma çıktı. Bize ağır hakaret ve küfürler edince boğazını kestim" dediği belirtildi. Geçen hafta işlenen cinayetten sonra eve giden polisler, Şişman’ın Amerikan Coocker cinsi köpeğini kulübesinde korku içinde bulmuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;