ABD'li aktris Juliette Lewis: Hiç tacize uğramadım

ABD'li ünlü yıldız Juliette Lewis, sinema hayatında hiç tacize uğramadığını belirterek, "15 yaşındayken bile kafalarını uçuracağımı bildikleri için kimse böyle bir şeye cesaret edemezdi" dedi.

23 Ekim 2017, Pazartesi 09:36
A A
ABD'li ödüllü oyuncu Juliette Lewis, bu yıl 54'üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, başrolünü oynadığı 'Korku Burnu' adlı filmin özel gösteriminin ardından söyleşiye katıldı.

Festival'in film skalasından çok etkilendiğini belirten Lewis, "Amerika'yı terk edip gözlerimi burada açma imkanımdan dolayı çok memnunum" dedi.


'KİMSE CESARET EDEMEZDİ'


Bir seyircinin ABD'li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein'in kadın sanatçıları taciz ettiğine yönelik iddiaları sorması üzerine Lewis, bu duyumların ABD'de konuşulduğunu söyledi.

Lewis, "Benim başıma böyle bir şey gelmedi. 15 yaşındayken bile kafalarını uçuracağımı bildikleri için kimse böyle bir şeye cesaret edemezdi. Bu tür şeyler her dalda olabiliyor, ama açığa çıkınca iyi oluyor. Birçok erkek ve kadın yönetmenle çalıştım. Özellikle ilk yıllarda çalıştığım erkek yönetmenler konusunda çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Hepsi yaratıcı, harika insanlar. Kendilerini öğretmenim olarak gördüm hep" diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;