ABD'de geçirdiği kaza Suna'nın sonu oldu

ABD'nin California eyaletine bağlı San Francisco şehrinde, kullandığı motosikletten düşen Suna Bayram arkadan gelen otomobilin üzerinden geçmesi sonucu hayatını kaybetti

30 Ağustos 2014, Cumartesi 12:43
A A

San Francisco'yu Oakland'a bağlayan Bay Bridge köprüsü üzerinde, kullandığı sport tipi motorsikletinden bilinmeyen bir sebeple düşen Suna Bayram (34), arkadan gelen aracın çarpmasıyla hayatını kaybetti.

California otoban polis sözcüsü Sean Wilkenfield, çarpan aracın kaçtığını ve kameralar incelendikten sonra aracın tespit edilebileceği bildirildi.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi'nin iki yıllık Avrupa Birliği Programı'dan, 2004 yılında da anadolu üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Bayram, California Üniversitesi'nde de iki yıllık Proje Yönetimi Programı'nı bitirdi. 2004-2005 yılları arasında TREXTA'da da Proje Müdürü Yardımcılığı görevini üstlenen ve 2005 yılında da AvivaSA'da Mali Danışmanlık yapan Bayram, son olarak San Francisco'da bulunan Westin Hotel'de Müşteri Hizmetleri Temsilcisi oldu.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;