Acı gerçek kalçada

Dünyanın en gözde top modellerinden biri olan Raica Oliveira'nın bir moda çekiminden basına yansıyan fotoğrafları hayranlarını ikiye böldü

06 Temmuz 2013, Cumartesi 11:43
A A

Dünyanın en gözde top modellerinden biri olan Raica Oliveira'nın bir moda çekiminden basına yansıyan fotoğrafları hayranlarını ikiye böldü.

Victoria's Secret'ın Brezilyalı meleklerinden Oliveira, Hawai'de firmanın yeni sezon kataloğu için objektif karşısına geçti.

İlk bakışta kusursuz fiziği ve güzel yüzüyle göz dolduran ünlü mankenin kalça bölgesinde biriken selülitleri ise şaşırttı.

Oliveira'nın kamera arkasından yansıyan fotoğrafları da ünlü mankenin hayranları arasında tartışmaya yol açtı.

Fotoğrafların yayınlandığı magazin sitelerinin okur yorumları köşeleri "onun bile selüliti varsa kendim için üzülmem" görüşünü savunanlarla "ne kadar selüliti olursa olsun düzgün fiziği ve güzel yüzüyle Raica iyi bir manken" görüşünü savunanlar ateşli yazışmalarına sahne oldu.

Bazı okurlar da "günümüzde beslenme ve yaşam koşulları yüzünden top modellerin bile böyle küçük kusurları olabiliyor" diyerek olaya daha ılımlı bir şekilde yaklaştı.

1984 doğumlu olan Oliveira, henüz 10 yaşındayken bir manken olmayı hayal ediyordu. Zaten aynı yıl Gisele Bundchen'i keşfeden ajanın dikkatini çekti.

1999'da Elite Model Look yarışmasına katıldı ve birinci oldu.

Sonra da mankenlik kariyerine başladı.

2008 yılından bu yana da bir dergi için moda röportajları yapıyor.