Açık saçık paylaşımları yüzünden başı dertte! Takipçileri Yana Koshkina'yı topa tuttu! Yana Koshkina kimdir?

Rus televizyon kanalı Channel One'da spikerlik yapan Yana Koshkina, Instagram paylaşımları yüzünden zor anlar yaşıyor. Instagram takipçileri Yana Koshkina'nın paylaşımlarının çok açık saçık olduğunu düşünüyor. Peki Yana Koshkina kimdir? Yana Koshkina'nın seksi fotoğraflarını görenler küçük dilini yutuyor. İşte ayrıntılar...

13 Şubat 2018, Salı 09:39
A A

posta.com.tr27 yaşındaki Yana Koshkina Rus televizyon kanalı Channel One'nın gözdesi. Tüm Rusya'ya güzelliğiyle nam salmış durumda.

Yana Koshkina bu senenin başlarında banyo küvetinde elinde şampanya kadehiyle Instagram hesabından çıplak bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşımı takipçileri ucuz ve bayağı buldular.

Hatta bir takipçisi fotoğraf ile ilgili "Hiç doğal görünmüyor. Channel One neden böyle bir tipi bünyesinde barındırıyor?" yazdı.

Yana Koshkina bu paylaşımları adeta görmezden gelerek yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmaya devam etti. Bir paylaşımında seksi sunucu siyah elbisesiyle kırmızı bir koltukta poz veriyor.

Yana Koshkina paylaşımın altında "Umduğunuzu bulamamak her zaman güzeldir." yazdı.

YANA KOSHKİNA'NIN SEKSİ FOTOĞRAFLARIYana Koshkina'nın bundan sonraki üstsüz paylaşımı ise kendisine 254.000 yeni takipçi kazandırdı. Bu payalşımdan sonra takipçileri ikiye bölündü.

Bazıları kendisini eleştirirken diğer taraf seksi sunucunun stilini beğendiklerini belirttiler. Hatta bir takipçisi kendisinin oldukça kutsal olduğunu yazdı.

YANA KOSHKİNA KİMDİR?Yana Koshkina'nın bir erkek arkadaşı yok ve hayatındaki tek erkek şu sıralar kedisi Taras.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.