Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı su gibi İngilizce konuşuyor

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın 4 yaşındaki kızları İngilizce konuşmasıyla görenleri şaşırttı. Melisa'nın bu anlarını annesi Subaşı, Instagram'dan paylaştı

28 Şubat 2017, Salı 12:03
A A
TV8 kanalının sahibi  Acun Ilıcalı ve modacı Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa, 4 yaşında olmasına rağmen ana dili gibi İngilizce konuşuyor. Bu anları Instagram hesabından paylaşan Subaşı, herkesi şaşırttı.

Ülkemizde İngilizce konuşmak büyük bir sorunken 4 yaşındaki bir çocuğun su gibi İngilizce konuşması herkesi şaşırttı.Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'a katılmış ve Şeyma Subaşı ile ilgili söyledikleriyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.  Ilıcalı'nın açıklaması şöyleydi:

"Ünlü olduğunuz zaman basın takip ediyor. Şeyma da Instagram kullandığı için basın için önemli br malzeme oluyor. Bu konuyla ilgili uzun konuşmak istemiyorum, diyebileceğim tek bir şey var, Türkiye'nin yanlış bildiği bir konu var. Şeyma'yı zamanında görüp beğenen ve arkadaşlık teklif eden bendim. O dönem için hamle olarak yanlış bile olsa hiçbir zaman Şeyma, "Acun beraber olalım, beni gezdir, bir hayat yaşamak istiyorum" demedi."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;