Acun Ilıcalı o iddialara cevap verdi: Sevgili eşim Şeyma'ya...

Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı'nın bir reklamda oynama hayalini gerçekleştirmek için merkezi ABD'de bulunan, çok uluslu bir şirketin Türkiye'deki CEO'sunun kapısını çaldığı yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı

06 Ekim 2017, Cuma 18:57
A A
İşte Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama:

Şeyma ve bir markanın iş birliğinde anlaşamadıklarına ve benim de bu konuda ısrarcı olduğuma dair bu haber tamamen hayal ürünüdür. Bahsedilen toplantının konusu Acun Medya’yla markanın iş birliğidir ve toplantı Acun Medya’da gerçekleşmistir.


'SİZ SEVGİDEN UZAKLAŞTIKÇA ŞEYMA'YA OLAN SEVGİ DE ARTIYOR'


Bu şekilde yalan haberler veya sosyal medyanın hastalıklı ruhları ne kadar saldırırsa saldırsın sevgili eşim Şeyma’ ya zarar veremezsiniz. Siz sevgiden uzaklaştıkça Şeyma'ya olan sevgi de o kadar artıyor. Bakın şu görüntülere. Sosyal medyada oluşan küçücük bir başlangıç şu an milyonlarca takipçiye dönüşmüş durumda. Bunların hepsi geçen gün O Ses Türkiye stüdyolarında çekildi. Ve bu gördüğünüz insanlar asla bazıları gibi art niyetli, nefret dolu, sevgisiz değiller.


'ÜLKEMİZİN ÇOK ÇOK ÖNEMLİ İKİ MARKASINDAN BİRİ'


Şeyma instagram’ı 1 yıldır aktif ve çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Türkiye'de son 1 yılda takipçi sayısı en çok artan kullanıcılardan biri. Televizyonda izlenen biri nasıl başarılıysa instagram’da içerik üretip çok takip edilen biri de o kadar başarılıdır. Şeyma’nın bir videosunun ulaştığı 3-4 milyonluk izlenme sayısına bugün televizyonda ulaşabilen program sayısı azdır.

Ama eğer merak ediyorsanız, ülkemizin çok çok önemli iki markasından biri Şeyma’yla işbirliği için anlaştı, diğeri de anlaşmak üzere ve bu konularla ilgili benim herhangi bir teşebbüsüm olmadı.
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın düğününün perde arkasıŞeyma Subaşı'nın dövmeli mesajıŞeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı bakın nerede tanışmışAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı düğününe hangi ünlü isimler katıldı?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;