Acun'a şaşırtan soru

'Rossi Murat'ın nikahına katılan Acun Ilıcalı'ya bir davetlinin sorduğu soru hem şaşırttı hem güldürdü

29 Eylül 2009, Salı 11:14
A A

Bursaspor’un eski futbolcusu ‘Rossi Murat’ olarak bilinen Murat Şengül ile Serap Vardar’ın nikah töreni ünlüleri biraraya getirdi. Törene Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Galatasaraylı Arda Turan, eski futbolcu Hakan Şükür ile ünlü sunucu Acun Ilıcalı katıldı.
Bursa Merinos Tren İstasyonu Nikah Salonu’nda dünya evine giren eski Bursasporlu futbolcu Murat Şengül ve eşinin nikah törenine Türkiye futbolunun önemli isimleri katıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin kıydığı nikahtan sonra, eski milli futbolcu Hakan Şükür, evlilik cüzdanını gelin Serap Vardar’a verdi. Genç çiftin şahitliğini ise AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar ile Hakan Şükür, kardeşi Gökhan Şükür ve Zürkani Vardar yaptı. Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ve ünlü sunucu Acun Ilıcalı’nın da katıldığı nikah töreninde, Şengül’ün Bursaspor’da birlikte top koşturduğu futbolcu arkadaşları, futbol camiasının önde gelen isimleri ile Vardar ve Şengül ailelerinin yakınları katıldı.

ACUN ŞAŞIRDI

Murat Şengül’ün nikahında bulunan Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ve ünlü sunucusu Acun Ilıcalı gelin ve damadın yakınlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Nikah töreni öncesinde futbolcular, davetlilere imza verdi. Acun Ilıcalı’nın hayranlarından olan bir kadın Ilıcalı’ya, “Sen Fenerbahçeli değil misin, Galatasaraylılar ile ne işin var?’ diye sordu. Bu soruya karşılık veremeyen Ilıcalı’nın aksine, Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan, “O zaman biz gidelim” diyerek karşılık verdi. 

ŞÜKÜR'DEN BURSASPOR DEĞERLENDİRMESİ

Nikahtan sonra soruları yanıtlayan Hakan Şükür, Bursaspor’un, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile iyi bir çıkış yakaladığını belirterek, “Bursaspor çok güzel günler geçiriyor. Ertuğrul Sağlam’ın tamamen katkısı var. Kendisini çok seviyorum ve iyi bir arkadaşım. Başarılı olması benim çok hoşuma gidiyor. Takımı da bu emeğin karşılığını veriyor” dedi.
Basın mensuplarının, “Bursaspor’da göze batan bir sporcu var mı?” sorusuna ise Şükür, “Doğal olarak gündemde olan Sercan Yıldırım. Sercan çok iyi bir oyuncu ama, kendisi ‘çok iyi oyuncu oldum’ derse işi zor. Tecrübe edinmeli, Türkiye’de sporcu olmak çok zor ve ayakta kalması için de güçlü olmalı, şöhreti kaldırmayı bilmeli. İnşallah bu şöhreti kaldıracak” yanıtını verdi.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK İLERİDE

Kendisine göre gelecekle ilgili planları olduğunu belirten Şükür, “Kendime göre planlarım var. Onları yapabilmek istiyorum. Teknik direktörlüğü henüz düşünmüyorum ve uzun bir ara var. Gelecek yıllarda inşallah nasip olur” diye konuştu.

Funda AVCI/BURSA, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;