Acun'dan bir bomba daha

Acun Ilıcalı, Angelina Jolie ile röportaj yapmak için Paris'e gidiyor

20 Kasım 2010, Cumartesi 09:59
A A

Daha önce  Christina Aguilera, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Paris Hilton, Bruce Willis gibi birçok ünlü ismi programında ağırlayan Ilıcalı, bu kez de Angelina Jolie ile röportaj yapmak için Paris’e gidiyor. Ilıcalı Jolie'nin son filmi ‘The Tourist’in galasına katılacak. Ilıcalı gala sonrasında veilecek resepsiyonda Jolie ile özel bir röportaj yapacak ayrıca Türkiye'ye gelmesi için davet de edecek...

'ÇALIŞMADIĞI YERLERDEN' SORACAK!

Filmin Türkiye dağıtımcısı Pinema Film’in sahibi Pamir Demirtaş’ın çok eski arkadaşı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, “Pamir benden Angelina Jolie ile röportaj yapmamı istedi. Onu kırmam söz konusu olamaz. Ayrıca Angelina Jolie şu ana kadar gördüğüm en hayırsever Hollywood yıldızı. Tası tarağı bırakıp Afganistan’da 10 gün kalıyor, oradan Kenya’ya gidiyor. Larry King’in şovunda da izledim. Konuşmaları çok güzel ve enteresan geldi. Bu yönlerini çok takdir ediyorum. Onunla hem tanışıp konuşmayı açıkçası ben de istedim. Konuşurken farklı, sıra dışı şeyler sormaya özen göstereceğim” dedi.

Başrollerini Angelina Jolie ve Johnny Depp'in oynadığı ‘The Tourist’in galası 3 Aralık'ta yapılacak, film 10 Aralık'ta da Türkiye'de vizyona girecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;