Adınız seks performansınızı belirliyor!

Sayıbilimcilere göre isimlerdeki sesli harfler insanların cinsel ilişkideki performansını belirliyor; doğru mu gerçek mi bilinmez ama sonuca bakıp kararı siz verebilirsiniz. İşte hesaplama yöntemi…    

18 Ekim 2017, Çarşamba 10:12
A A

Eşinizle haftada kaç kez cinsel ilişkiye giriyorsunuz? 1, 2 belki de 5… Peki, cinsel ilişki konusunda performansınızı nasıl buluyorsunuz?

Eğer bu sorunun cevabını bugüne kadar çok düşünüp, hiç cevap bulamadıysanız belki de sayıbilimcilerin bu iddiası sayesinde aydınlanabilirsiniz.  

Rakam ve harflerle kişilik analizinden tutun kişiler için en doğru meslek seçimini bile bulabildiklerini öne süren sayıbilimcilerin şimdiki iddiası da isimlerdeki sesli harfler seks performansını belirliyor...  

Sadece sesli harflere puan veren sayıbilimcilere göre; 'A' harfinin karşılığı 1, 'U' harfinin 3, 'E' harfinin 5, 'O' harfinin 6 ve 'İ' harfinin 9 puan...  

Türkçe alfabeye uygun hesaplama

Türkçe alfabeye uygun hesaplama

Numerologlar, bu sesli harfler dışında kalan ve Türkçe'de de kullanılan 'Ü' ve 'Ö'yü de unutmadılar. Uzmanlar Ü'nün 'U artı E,' Ö'nün de 'O artı E' olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirttiler. Yani 'Ü' için 8 puan, 'Ö' harfi için 11 puan alındı. Sesli harflerin bu rakamsal değerlerin ışığında yorumlanacağı belirtildi.  

Seks performansınızı öğrenin!

Seks performansınızı öğrenin!

İsimden cinsellik analizine, sesli harflerin yerine yukarıda anlatılan rakamsal karşılıkların konulmasıyla başlanıyor. Örneğin, ABD'li ünlü sosyetik güzel Paris Hilton'un ismindeki sesli harflerin toplamı 25 ediyor. Sonuç iki basamaklı olduğu için 2 ve 5 birbiriyle toplanıyor. Bu durumda Paris Hilton, 7 numaralı değerlendirmeye dahil oluyor.  

Cinsel performansa göre değerlendirme:

Cinsel performansa göre değerlendirme:

HIZLI: Romantizmi sevmiyor, hemen işe koyuluyor. Riskli yerlerde sevişmeyi seviyor. DUYGUSAL: Romantik... Yatak odasında mum ışığı ve şampanya bulunduruyor. YENİLİKÇİ: Değişikliği seviyor. Sevişme sırasında değişik karakterler sergiliyor.  

TECRÜBELİ: Cinsellikte 'klasik' birleşmeden yana. Alışılagelmişin dışına çıkmıyor. Haz aldığı oyunların keyfini çıkarıyor. DENEYCİ: Başta yeni aşk oyunları, her şeyi denemek istiyor. Seks oyuncakları hatta kelepçe bile kullanıyor.

HİSSEDİYOR: Duyuları kullanıyor. İpek tüller içinde, vücuduna egzotik yağlar sürdükten sonra sevişmeyi seviyor. SINIRSIZ: Başkalarının uygun bulmadığı muzır oyunları denemekten kaçınmıyor  

ATEŞLİ: Güçlü, ateşli. Nabzının hızlı atmasını seviyor. Kamasutra hayranı. SERT: Cinselliği sert yaşamak istiyor. İsteklerini partnerinin kulağa fısıldıyor, ama yatakta hayal kırıklığına uğratmıyor.