Adriana Lima, Metin Hara ile öpüşürken yakalandı

Brezilyalı model Adriana Lima, kısa süre önce Antalya’daydı. Yeniden Türkiye’ye gelen Lima, Türk yazar Metin Hara ile Atatürk Havalimanı'ndaki CIP Lounge'da bir araya geldi. Çiftin samimi anları kameralara böyle yansıdı

10 Temmuz 2017, Pazartesi 19:22
A A
Adriana Lima, Türkiye’de sürpriz bir isimle bir araya geldi. Havalimanında yazar Metin Hara ile buluşan Lima, öpüşürken yakalandı.
 

METİN HARA'NIN KİTABINI PAYLAŞTI


Adriana Lima Instagram’dan Hara’nın geçen ay ‘Yol’ isimli kitabını paylaştı ve altına, “Yolculuğumda bana eşlik etti. Aşkın istilası. Yol” yazdı.


İşte Adriana Lima ve Metin Hara'nın samimi anları!EL ELE ÇIKTILAR

Adriana Lima ile Metin Hara Atatürk Havalimanı'nda buluştuktan sonra Bodrum'a gittiler. İkili Milas-Bodrum Havalimanı'ndan el ele çıktı.

Adriana Lima'nın Milas-Bodrum Havalimanı'ndan yolcularla birlikte çıkıp, VIP bölümünü tercih etmemesi dikkati çekti. Gazetecilerin kendisini görüntülemesine aldırış etmeden, yazar Metin Hara ile elele yürümeyi sürdüren ünlü model, kendilerini bekleyen otomobile binip, kalacakları otele geçti.


TATİLE ÇIKTILAR


Lima'nın, arkadaşı Metin Hara ile Bodrum'da tatil yapacağı öğrenildi. Yurt dışında katıldığı bir festivalden İstanbul'a gelerek Hara ile buluşan Lima'nın iki gün Bodrum'da kaldıktan sonra Gökova Körfezi ve Yunan adalarını kapsayan mavi tura çıkmayı planladığı öğrenildi.


METİN HARA'DAN AÇIKLAMA GELDİ


Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Metin Hara'dan açıklama geldi. Hara, ' Adriana ile haziran ayında İstanbul'da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissettiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzı ediyoruz' dedi.
 

METİN HARA KİMDİR?


14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji'ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır.


ENERJİ İLE TEDAVİ ÇALIŞMALARI YAPTI


Kendini geliştirdikten sonra son 5 senedir profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başladı. İnsan sağlığına olan "bütüncül" yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı "tıbben imkansız" sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 20 binden fazla insanla paylaşan Metin Hara birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi. 


BAŞROL OYUNCULUĞU YAPTI


2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için ağır hastalıkları olan insanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ''Dinle Neyden'' adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.

2008 yılında "Trusthuman- İnsanagüven" projesini hayata geçiren Metin "Başka Bir Dünya Mümkün" felsefesiyle bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir.


KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ


2014 yılında ''Aşkın İstilası'' üçlemesinin 1. kitabı olan "Yol" kitabı, sadece ilk 3 ayda 100 binin üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinen, hapishanelere, yetimhanelere,huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkat çekmiştir. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Hara, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Milliyet 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;