Dr. Haydar Dümen

//icdn.posta.com.tr/images/{aspect}/2017/01/17/8170730.dr.haydar_dümen_43.png

Ah şu boy meselesi!

Bir boy sorunudur ki bitmek bilmiyor. ‘Cinsel organımın boyu ilişkiye girmek için yeterli mi?’, ‘Daha uzatmak için ne yapmalıyım?’ sorularının ardı arkası kesilmiyor. Beyler, kurtulun artık şu boy takıntısından. Her şeyin azı karar, çoğu zarar. Kadını mutlu etmenin cinsel organın boyuyla alakası yok, unutmayın önemli olan kalbi fethetmek

GÜNÜN SORULARI

Bal ve macun yedik ama olmadı

Arkadaşım 8 saatte 12 kere ilişkiye girdiğini iddia ediyor. Bal, macun falanda yemiyor. Bütün arkadaş grubunun psikolojisi bozuldu. Kaç kilo bal yedik, memleketten macun getirtik ama bu skora yaklaşan olmadı. bu işin sırrı nedir?

CEVAP: Ula bal oburları, siz kurnaz ve gizli bir reklamın tuzağına yakalanmışsınız da beni de oraya çekmek istiyorsunuz. Boş verin boş lafları, ben yemem. Şu arkadaşınızı bir de ben değerlendireyim. Mutlaka bekardır. Çünkü evlilikte zaman, iş ve de iştah bakımından bu sayı olmaz. İkincisi bir erkek eşiyle yaptığı ilişkileri çevreye pek yansıtmaz. Sizin arkadaşınız şans eseri birini bulmuş, onu koynuna almış, 8 saat iş üzerinde yoğunlaşmış, 12’ye kadar da saymış. Bana göre nakavt olup bayıldığı için, gerisini de rüyasında tamamlayarak 15’i bulmuştur. Niye öyle dudak büküyorsunuz? Seks sarhoşu arkadaşınıza inanıyorsunuz da koskoca doktora hem de Hocanıza inanmıyorsunuz öyle mi? Arkadaşınız kendine göre bir hesap çıkarmış. Yerseniz diye önünüze atmış. Yemek ne kelime siz padişah macununu yutar gibi yutmuşsunuz. Üstelik bal ve macun paralarınıza da yazık olmuş. Balcılar bu yorumdan hoşlanmayacak. Macuncular ise ‘Nasıl olsa pazarımız geniş, bu vatandaşlar varken 100 yıl daha biz paramızı kazanırız, ceplerimizi doldururuz” diyecekler. Değerli okurlar, öyle olsa ne olacak böyle olsa ne olacak? Komşuda pişip size de düşmeyeceğine göre heveslenip kursağınızda kalmasın. Ben o arkadaşınızı tanıyorum. “Hocam 1dakikada boşalıyor, bir şey anlamıyorum” demişti bana. İster bal yiyin, ister soğanın cücüğünü önemli değil. Şimdi ben size soruyorum; onun yerinde olmak isterseniz 1’e, istemezseniz 2’ye basın.

Çok seksin zararı olur mu?

23 yaşındayım.. Erkek arkadaşımla bir günde normalden fazla sayıda seks yapıyoruz. Bir zararı olur mu?

CEVAP: Sevgili okurum, şu zarar ziyan hesaplarına beni sokma. Zaten hayata adım attığım günden beri o hesapların içindeyim. Çocukken yaramazlık yapma, şımarma, pabucunu kirletme yenisini alamayız, zarar ederiz... Geldim gençlik yıllarına; dersine iyi çalış, çapkınlık yapma, kızlara takılıp sınıfta kalma, bundan zarar görürsün uyarılarını duya duya hayatın içine daldık. Kâr edeyim derken zarar faturalarını da bol bol ödedik. Sen çok seks yapıyormuşsun da “Zararı olur mu?” diyorsun. Zararı olsa ne yazar olmazsa ne yazar! Çünkü o saatte önüne onca öneri ve nasihat konulsa kim anlar kim dinler. ‘Atı alan Üsküdar’ı geçer’ ver elini Bolu. Üçüncü günü uğrayıver Eskişehir’e. Dördüncü gün ‘Geçti Bor’un pazarı sür eşeğini pardon atını Niğde’ye. Derken Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan da oldun. Sonunda kendi kendine ‘Ne yapalım kader böyle yazılmış’ ya da ‘Akılsız kafa’ diye hayatla hesaplaşırken benim sözüm sana. İçinde enerji varsa o salataya ben nasıl maydanoz olurum? Çünkü o sırada feriştah gelse kimse dinlemez.

Nasıl büyütebiliriz?27 yaşındayım. Eşimin vajinası çok küçük. İlişki sırasında çok acı duyuyor. Acaba vajinayı nasıl büyütebiliriz? Yoksa boşanmak zorunda kalacağız.

CEVAP: Sevgili okurum, bir tür kas kasılması, bir tür vajinismus. Bunu çözdüğümüzü duyurdum. Daha ne diyeyim? Binlerce ailenin evliliğini kurtardım. Kulaklarınız tıkalı olmalı ki çare varken boşanma gibi dramatik bir yola sapıyorsunuz.

Kilo alamıyorum

16 yaşındayım. Boyuma göre kilom 10 eksik. Haftada 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum. Acaba mastürbasyon kilo almama engel olur mu?

CEVAP: Yavrum, yola devam. Kilon da iyidir.

Kabarcıklar var

21 yaşındayım. Penisimin başının etrafını kaplayacak şekilde ten renginde kabarcıklar var. Ne yapmam lazım?

CEVAP: Sevgili okurum, bir cildiye uzmanına git. Çünkü hem zamanla çoğalır hem de estetik bakımından seni rahatsız eder.

Kız arkadaşım cinsellikten soğudu

29 yaşındayım. Kız arkadaşım ilişkiye girmek istediğimde “Hayır” demiyor ama sonra “Tiksiniyorum” diyor. Git gide cinsellikten soğuyor. Evleneceğiz. Mutlu olabilecek miyiz?

CEVAP: Değerli okurum, evlenmenden yanayım. Düzelebilir, alışabilir deyişim pek boş havada kalan sözler değil. Şimdiden onu kaygılarını çekmektense, ilerlemiş bir ilişkiyi tatlıya bağlayıp tedavi yapılsın, o zaman bakalım.Aklım fikrim cinsellikte

21 yaşındayım ve herkesle diyalog kurabilirim. Ama kız arkadaşlarımla konuşamıyorum. Aklım fikrim cinselliğe gidiyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP: Değerli okurum, kız ne diyor bu işe? Bakışların, dokunuşların nasıl? Konuşurken sana yol gösteriyordur. Hayattan, toplum yapısından, gelecekten, sanattan mı çok söz ediyor? Yoksa dönüp dolaştırıp lafı cilveye mi getiriyor? Hadi kolları sıva bakalım. Şu anda doktor sensin. Teşhisi koymuşsun. Tedaviyi de kendin yap. O düşüncelerin musluğunu aç. Yarısı boşalsın. Geri kalan yarısını da sen terbiye et.

Bozulmuş olabilir mi?

22 yaşında kızım. 2 yıl önce erkek arkadaşımla seviştik. Eliyle tatmin etmeye çalıştı. Epey canım yanmıştı. İç çamaşırımda çok az kan vardı. Acaba kızlığım bozulmuş olabilir mi?

CEVAP: Sevgili okurum, bozulmadı. Ama ilk gece birleşmelerinde kızlık zarın esnekse kanama da bu nedenle olmazsa bunu o olaya bağlama.

İlişkiye girince kızlardan sıkılıyorum

20 yaşındayım. Hoşuma giden her kızla konuşuyorum. Onlarla sadece ilişkiye girmeyi düşünüyorum. Ama 1-2 kez ilişkiye girince sıkılıyorum. Ben artık tek biriyle olmak istiyorum.

CEVAP: Ol be oğlum. Birisiyle birlikte olmak istiyorsan ol. Seni paralı asker gibi kim cepheye gönderiyor? Kumandan ve asker sensin. Biraz senin elinde.Tatmin eder mi?

20 yaşındayım. 1.96 boyundayım, 63 kiloyum. Penisim 13 santim. Sizce bu kızlık zarını bozmak için yeterli mi? Partnerimi tatmin eder miyim?

CEVAP: Sevgili okurum, her şey için yeterli. Partnerini tatmin edersin.

İlişkiye giremiyorum

Kadınlar penisimin büyük olduğunu söylüyorlar. Bir de ilişkiye girmek istemiyorlar. Ameliyat ya da başka bir yöntemle kısaltmam mümkün mü?

CEVAP: Değerli okurum, büyük penisler ameliyatla küçülmüyor. Sadece idareli kullanmayı öğreneceksin.

Yakında evleniyoruz

25 yaşında kızım ve nişanlıyım. Sürtünme yoluyla birlikte olduk. Yakında evleneceğiz, bize öneriniz nedir?

CEVAP: Sevgili okurum, önerinin ne olduğunu anlayamadım. Ne önereceğim, ne bilgisi istiyorsun? Bu tempo böyle gitsin. Ya bire bir bilgiler alacaksın ya da evlendikten sonra bize yeniden yazacaksın.

Uzar mı?

18 yaşındayım, 1.90 boyundayım. Penisim ise 12 santim. Ben küçük olduğunu düşünüyorum. Büyütücü kullansam sorun olur mu, boyu uzar mı?

CEVAP: Değerli okurum, penis boyun bir kadını tatmin için yeterli. Büyümez, büyütülmez. Saçma sapan girişimlerle hem paran gider hem de umudun.

 

5