Aile içi şiddet bu hale getirdi

Yıllarda aile içi şiddete maruz kaldıktan sonra kendi yolunu çizdiğini söylüyor. Ama halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyo

06 Nisan 2011, Çarşamba 15:56
A A

Aslında avukat olan  Maria Hose Cristerna, son derece dindar bir aileden geliyor. 17 yaşında evlenen dört çocuk annesi 35 yaşındaki Maria, yıllarca aile içi şiddete maruz kaldıktan sonra hayatını tamamen değiştirmiş.

Dövme sanatçısı olduktan sonra bunu uç bir noktaya taşımış. Vücudunun neredeyse yüzde 100'üne dövme yapan, Maria'nın kafatasına, deri altına nakledilmiş titanyumdan 'boynuzları' var. Ayrıca diş implantı sayesinde 'vampir' gibi görünmesini sağlayan uzun dişlere sahip.

Maria, "Boynuzları gücün simgesi olarak görüyorum ve anestezi olmadan yapıldılar. Dişleri ise küçüklüğümden beri vampirleri sevdiğim için yaptırdım. Göz rengimi de gerçekten olmasını istediğim renge göre değiştirdim" diyor.

California'daki dövme sergisinde vücudundaki çalışmalarını gözler önüne seren Maria'nın bedeniyle işi henüz bitmemiş. Başının arka tarafına da titanyum boynuz taktırmayı planlıyor ve Meksika'daki evinde dört çocuğuyla normal bir hayat yaşadığında ısrar ediyor.

Gazeteport

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;