AK Parti İlçe Başkanı Gezer'in aracına saldırı

Diyarbakır’da AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer’in aracına yapılan saldırının arkasından hırsızlık teşebbüsü çıktı

20 Temmuz 2017, Perşembe 22:41
A A
Polisin başarılı çalışmasıyla kısa sürede yakalanan ve terörle herhangi bir bağlantısı tespit edilemeyen şahıslardan birinin 3 ayrı hırsızlık kaydının bulunduğu belirlendi.

Olay, akşam saatlerinde merkez Kayapınar ilçesi Diclekent Vilları’nda bulunan AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer’e ait iş yerinin önünde meydana gelmişti.

Gezer’e ait aracın camları, park halinde olduğu sırada kimliği belirsiz kişilerce sopalarla kırılmıştı. İş yerinden çıktığı sırada durumu fark eden Gezer’in haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, şahısların yakalanması için geniş çaplı çalışma başlatmıştı.

HIRSIZLIK AMACIYLA YAPMIŞLAR


Polis, kısa sürede şahısları yakaladı. Gözaltına alınan Baver A. ve Selman T. adlı şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Şahısların yapılan sorgulamada terörle herhangi bir bağlantılarının olmadığı ve hırsızlık amacıyla araca zarar verdikleri anlaşıldı. Şahıslardan Baver A.’nın 3 ayrı hırsızlık ve bir yaralama olayından kaydının olduğu belirlendi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;