AK Parti'nin ilk mitingi Erzurum'da yapılacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, 7 Haziran seçimleri dolayısıyla ilk mitingi yapmak üzere 25 Nisan'da Erzurum'a gidecek

13 Nisan 2015, Pazartesi 15:45
A A

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi 25 Nisan’da Erzurum’da yapacak. Alınan bilgiye göre, AK Parti’nin 7 Haziran milletvekili seçimlerine hazırlık kapsamında seçim kampanyası, milletvekili aday listesinin Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından başlayacak.

ÖNCE ERZURUM SONRA SİVAS

Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi, 25 Nisan’da Erzurum’da yapacak. AK Parti’nin ikinci mitingi, aynı gün Sivas’ta düzenlenecek.

İLK MİTİNG HAKKARİ'DE YAPILACAKTI AMA...

Yetkililer, daha önce ilk mitingin Hakkari’de yapılacağının duyurulduğunu ancak bu ilde gerçekleştirilecek mitingin, Hakkari’de yapımı devam eden havalimanının açılış gününe denk getirilmesinin kararlaştırıldığını bildirdi.

SEÇİM BEYANNAMESİ 15 NİSAN'DA ANKARA'DA AÇIKLANACAK

Öte yandan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı, 15 Nisan’da Ankara Arena’da yapılacak.

Davutoğlu, 16 Nisan’da da bakanlar ve AK Parti MYK üyelerinin katılımıyla, AK Parti Seçim Stratejisi toplantısı düzenleyecek.

Davutoğlu, 17 Nisan’da ise AK Parti 24. Dönem Milletvekilleri ve eşlerine akşam yemeği verecek.

Davutoğlu’nun ayrıca haftalık taslak programı kapsamında 17 Nisan’da "Yeni Yargı Reformu Stratejisi Tanıtım Toplantısı"na katılması planlanıyor.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;