Akbank'tan "Arife Tarife"

Akbank'tan "Arife Tarife"

21 Ekim 2009, Çarşamba 13:27
A A

Akbank, müşterilerine bankacılık işlemlerini "daha ucuza" yapabilecekleri hizmet modeli olan "Arife Tarife"yi sunuyor.

Bankadan yapılan yazılı açıklamaya göre, hizmetle müşterilerin en sık kullandığı, para transferi, çek tahsilatı, cüzdan-ekstre yazdırma gibi işlemler paketlenerek, aylık tek bir ücret karşılığında, müşteriye ihtiyacı kadar işlem yapabilme olanağı sağlanıyor.
Banka müşterileri, tarife içeriğindeki işlemlere ayrı ayrı ücret ödemek yerine, bir tarifeyi satın alarak "daha düşük" ücret karşılığında 1 ay boyunca ihtiyaçları kadar işlem yapma hakkı elde ediyor.

Hizmet, Bireysel ve KOBİ ihtiyaçlarına göre tasarlanmış "Standart", "Inter" ve "Sınırsız" olmak üzere 3 farklı tarife seçeneğiyle sunuluyor.
Akbank Bireysel ve Şirket Bankacılığından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, özellikle telekomünikasyon sektöründe paketlenmiş hizmetleri kullanan tüketicilerin, bankacılık hizmet tarifelerini kısa sürede benimseyeceğine inandıklarını ifade etti.
Müşterilerin bankacılık işlemlerinde kendilerine uygun hizmet modeliyle çalışabilmesi için, "herkes ne ödediğini bilsin diye" sloganıyla, müşterilerini bilinçli seçim yapmaya teşvik etmeyi hedeflediklerini belirten Tözge, şunları kaydetti:

"Onlara tarif değil, doğru tarifeler gerektiğini düşünüyoruz ve müşterilerimiz için hazırladığımız avantajlı tarifelere çok ciddi bir talep bekliyoruz. Akbank’ın tarifeleri ile bundan sonra bankacılık işlem komisyonları konusunda müşterilerin akıllarında hiçbir soru işareti kalmayacak."

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.