AKP'li aday adayının yağmur ve Erdoğan iddiası

AKP'li Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Göktaş'ın yerel bir kanalda söyledikleri tepki çekti. Eski hükümetler zamanında kuraklık olduğunu söyleyen Göktaş, yağmurun yağmasını AKP'ye bağladı. Göktaş işi daha da ileriye götürerek "Allah buna emir vermiş, kimse durduramaz" dedi

17 Şubat 2015, Salı 14:52
A A

Yerel yayın yapan Güneydoğu TV'de 'Haydi konuşalım' adlı programa katılan Göktaş, skandal ifadeler kullandı. Sudan Devlet Başkanı, Ömer El Beşir ile görüştüğünü söyleyen Göktaş, Beşir'in AK Parti'den başka bir şey demediğini belirtti. "Erdoğan, dünya lideri. AKP o yüzden çok seviliyor." dedi.

"ESKİDEN KITLIK VARDI, ŞİMDİ YOK; ALLAH EMİR VERMİŞ, DURDURAMAZSINIZ!"

"Ecevit'in, Demirel'in, Çiller'in döneminde Türkiye'de kuraklık vardı." diyen Mustafa Göktaş "Şimdi ne var?" diye sordu. Bu hükümetin yüzünden bereketlik olduğunu iddia eden Göktaş şöyle konuştu:

"Hangi devlete gidersen, AK Parti diyorlar. Hangi ülkeye gidersek gidelim, AK Parti diyorlar. Allah bunlara emir vermiş, ne ben durdurabilirim, ne sen durdurabilirsin. Bu devam edecek. Bu sefer iktidar 400 milletvekili üzerinden gidecek."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;