Önceki Fotolar

Aldatılan eşlerin akıl almaz intikamları

Aldatılan eşler kızgın boğadan bile tehlikeli olabilir. İşte aldatılmanın verdiği kızgınlıkla harekete geçen eşlerin internette paylaştığı ilginç intikam yöntemleri...

04 Ekim 2017, Çarşamba 11:50
A A

Adam, karısının arabasına çimentoyu boca ettirdi.  

Çevredekilerin şaşkın bakışlarına ise hiç aldırmadı.

AKIL ALMAZ KISKANÇLIK OLAYI!

AKIL ALMAZ KISKANÇLIK OLAYI!

İngiltere’nin Telford şehrinde çok ilginç bir kıskançlık olayı yaşandı.

Dijital ortamda polis kılığına giren Lauren Adderley adlı genç kadın, kendisini terk eden eski sevgilisini iki yıl kontrol altında tutarak başkalarıyla görüşmesine engel oldu.

Yönetici asistanı olarak çalışan Lauren (21) ve Mitchell (22), 2014 yılının Eylül ayında ilişki yaşamaya başlamıştı. Lauren, iki ay sonra Mitchell’ın ayrılmak istediğini söylemesi sonucu genç adama akıl almaz bir oyun oynadı. İlk olarak Mitchell’e eskiden işlenmiş olan bir suçun mağduru olduğunu söyleyen Lauren, genç adamdan kendisi lehine tanıklık etmesini rica etti. Her şey Mitchell’in bu teklifi kabul etmesiyle başladı.

Kıskanç genç kadın, ilk olarak “Robert Hay” sahte kimliğini kullanarak eski sevgilisiyle e-mail yoluyla konuşmaya başladı. Polis olduğunu söyleyen Lauren, genç adamı bir soruşturmanın içinde olduğuna inandırdı ve Mitchell’e sokağa çıkmasının yasak olduğunu söyledi. Genç kadın böylece Mitchell’in başka biriyle çıkmasına engel oldu.

Mitchell’in sosyal hayatına iki yıl boyunca darbe vuran Lauren, 2014 yılının Aralık ayından bu yılın Şubat ayına kadar üç farklı sahte e-mail adresi kullandı. Genç.adama e-mail üzerinden talimatlar veren Lauren; Mitchell’i çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri bara gitmesinin yasak olduğuna inandırdı. Böylece eski sevgilisinin başka kadınlarla görüşmesinin önüne geçen Lauren, söyledikleri yapılmazsa Mitchell’in hakkında yasal işlem başlatılacağını söyledi.

İki yıl boyunca bu yalana inanan Mitchell, sonunda bir iş arkadaşının tavsiyesiyle polise gitti. Böylece eski sevgilisi Lauren’in kurduğu oyun açığa çıktı. Lauren, olayın aydınlanması sonrasında, polis memuru rolü yapmak ve takip edip tacizde bulunmaktan 9 ay hapis cezası aldı. Lauren’in artık internet geçmişi silinemeyen bir bilgisayar kullanabileceğine karar veren mahkeme, genç kadının eski sevgilisini görmesini de yasakladı.

AKIL ALMAZ İNTİKAM!

AKIL ALMAZ İNTİKAM!

Çin'de internette yayılan videoda kocasının kendisini aldattığını fark eden kadın, intikamını kocasının sevgilisinden aldı.

Kocasının sevgilisi olduğu kadını sokak ortasında dövdü.

Dövdüğü kadını bir yandan da elbiselerini yırtarak rezil etmeye çalışan eşe bir kişinin de yardım ettiği görülüyor.

Hızını alamayan sinirli eş ardından makasla genç kadının saçlarını kesti.

Etraftakilerin şaşkın bakışları arasında yaşanan olay polisin gelmesiyle sona erdi.

Eşini bir başka adama çıplak fotoğraflarını gönderirken yakalayan adam, intikam almaya karar verdi.

Eşini New York sokaklarına çırılçıplak bırakan ve bir de kameraya alan kızgın koca, görüntüleri sosyal medyada yayınladı.

Bir havluya sarılı vaziyette sokağa çıkarttığı eşini ayağında sadece botları kalacak şekilde çıplak bırakan koca, onu dakikalarca halkın içerisinde yürümeye zorladı.

Sosyal medyada büyük tepki gören görüntüleri izleyenlerin bir kısmı kızgın kocaya hak verirken, bir kısmı ise böyle bir cezanın kabul edilemeyeceğini savundu.

SOKAK ORTASINDA ÇIRILÇIPLAK

SOKAK ORTASINDA ÇIRILÇIPLAK

Arabada ilişkiye giren kardeşini ve kocasını görünce, zorla arabadan indiren kadın, arabayı alarak oradan uzaklaştı.

Çırılçıplak sokak ortasında kalan çift ise ne yapacağını bilemedi.

'BAĞIRSAK TEMİZLİĞİ'

'BAĞIRSAK TEMİZLİĞİ'

İngiltere'de yaşayan ve kimliğini açıklamak istemeyen adam, karısının kendisini özel spor eğitmeni ile aldatması sonrasında eşinden ayrıldı. Hakaret içeren sıfatlarla andığı eski karısına ait giysileri, malzemeleri, kişisel eşyaları hatta arabayı da eBay adlı alışveriş sitesine koyarak satışa çıkardı.

Sitede 'calibrasteve' kullanıcı adlı hesabından ilanını verdiği otomobile açık arttırmadaki son fiyat 1400 sterline (5800 TL) ulaştı. Aldatan karısının elbiselerine ise 185 sterlin (765 TL) teklif edildi.

Kendisine ihanet eden karısına ait eşyaları satışa koyma sürecini 'bağırsak temizliği' olarak nitelendiren adam, satış sonucu elde edeceği gelirle kalbini kıran kadını unutmak için büyük bir parti vereceğini ifade etti.

Geçen sene eBay üzerinden çok sayıda araba satışı gerçekleştiren öfkeli koca, ilk olarak karısına ait olduğunu söylediği 'Smart Roadster' otomobili ilana koydu.

İlanda 'pislik parçası' olarak tanımladığı otomobilin kendisi için artık hiçbir değer taşımadığını vurguladı.

ARABAYI PARÇALADI

ARABAYI PARÇALADI

Çin'de evli bir kadın kocası tarafından aldatıldığını öğrenince adeta çılgına döndü...

Kocasının BMW marka aracını eline aldığı çekiçle 20 dakika boyunca parçaladı...

Kimseyi yanına yaklaştırmayan öfkeli kadın intikamını kocasının arabasını parçalayarak aldı.

Japonya'da bir kadın erkek arkadaşı tarafından aldatıldığını anlayınca ona öyle bir ceza verdi ki akıllara zarar.

Erkek arkadaşının özel Apple marka tüm teknolojik ürünlerini su dolu banyo küvetine attı ve fotoğraflarını Twitter'da paylaştı.  

Brezilya’da kocası tarafından aldatılan bir kadın, kocasının arabasına elindeki çekiç ile vurarak hırsını kocasının arabadan çıkardı.

Etrafta toplanan meraklı kalabalık da bu ilginç hadiseyi bir yandan seyretti bir yandan kaydetti.

Arabanın camlarını kırıp her tarafını çizerek boyasını ve kaportasını zarara uğratan Brezilyalı kadın, daha sonra meraklı kalabalığın bakışları arasında mekândan uzaklaştı.

Olayın seyircileri, intikamını bu şekilde alan aldatılmış kadını alkışlayarak destekledi.

Sinirli kadının ayrılmasından sonra seyirciler arabanın dağıtılmış halini cep telefonlarıyla çekmeye devam etti.

Eşinin sevgilisinin kendisini aramasıyla aldatıldığını öğrenen kadının intikamı acı oldu. Eşine ufak bir kaza yaptığını anlatan kadın, kocasına fotoğrafı gönderince gerçek ortaya çıktı.

BOYA DÖKTÜ

BOYA DÖKTÜ

İntikam almak isteyen biri, eşinin arabasının camlarını ve dikiz aynalarını kırdı, kırmızı boyayı aracın içine boca etti.