Alex: Her şey bize bağlı

Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza, internetteki resmi sitesindeki yazısında, "Şampiyonluk için artık her şey bize bağlı" dedi

Salı, 27 Nisan 2010 - 12:00

Alex: Her şey bize bağlı

Heyecanlı bir haftanın geride kaldığını belirten Alex, "Futbolu güzel, gol fırsatının bol olduğu, ancak topun kaleye girmekten korktuğu bir maç" olarak nitelendirdiği Galatasaray-Bursaspor karşılaşmasından çıkan 0-0’lık beraberliğin Fenerbahçe’yi liderlik koltuğuna oturttuğunu ifade etti.

"AŞMAMIZ GEREKEN ÇOK ZOR BİR YOL VAR"

Ligin sona ermesine üç hafta kaldığını hatırlatan Alex, "Aşmamız gereken çok zor bir yol var, ama futbolda çok önemli olan, kendi kendimize bağlı olma şansına sahibiz. Önümüzde 9 puan var ve biz bu 9 puandan önce, ilk olarak 3 puanı düşünmeliyiz. Bu yüzden, artık Eskişehirspor’a karşı oynayacağımız maça yoğunlaştık. Çok zor bir maç olacak ve kazanmak için çok iyi oynamamız lazım" değerlendirmesinde bulundu.

Fenerbahçe kaptanı, "çok çalışmaları ve kafalarının sadece önlerindeki tüm zorlukları aşmaya odaklanması gerektiğini" vurgulayarak, "Çok heyecanlı bir 3 hafta olacak" dedi.

AA