Alex uykucu Nobre süslü

Beşiktaş ile Fenerbahçe, 21 Kasım Cumartesi akşamı Beşiktaş'taki İnönü Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Her iki takımın yıldız oyuncularının eşleri derbiden önce Lig TV'deki 'Beşçayı' programına konuk oldu

11 Kasım 2009, Çarşamba 05:00
A A

ALEX’İN EŞİ DAIANE

‘Hemen uykuya dalıyor’

“Türkiye hayranıyım. Öyle ki Türk bayrağı üzerine İstanbul Boğaz’ı olan bir dövme yaptırttım. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıyım. Alex, Fenerbahçe’den ayrılsa bile Fenerli olmaya devam edeceğim. Eşimin birçok yönünü seviyorum. En sevmediğim yönü ise çabuk uykuya dalması. Tam bir şey anlatacakken bakıyorum çoktan uyumuş”.

BILICA’NIN EŞİ JACKELINE

‘Evde başını döndürüyorum’

“Eşim Fabio Bilicia çok sessizdir. Ben her ikimizin yerine de konuşurum. Hatta Fabio çok konuştuğum zaman ‘Statta 50 bin kişi benim başımı döndürmüyor. Evde tek başına sen yetiyorsun’ diyor. Fenerbahçe şampiyon olursa bir çocuk daha yapacağız”.

NOBRE’NİN EŞİ PRISCILA

‘Bizim kaptan çok süslüdür’

“Nobre’nin en sevmediğim yönü; ayna karşısında çok vakit geçirmesi. Dakikalarca kremlerini sürüyor, yüzüne sürekli bir şeyler yapıyor. Kendisini biraz daha az sevse memnun olacağım. Eşim ve ben et yemeğine çok düşkünüz. Ama Türkiye’deki etlerin kesim şekli bizim ülkeden farklı. Bu yüzden tatları da değişiyor. Eğer Türk hükümeti Brezilya’dan et getirmemize izin verirse İstanbul’da lokanta açmak istiyoruz”.

BOBO’NUN EŞİ RAQUEL

Üçüncü bebek müjdesi

“Eşim çok mütevazı. Başarı ve şöhret onu hiç değiştirmedi. En büyük arzumuz üçüncü bir çocuk. Ama Alex ile eşi Daiane bizden önce yapacak gibi. Çalışmalara başladılar. Bobo’nun Fenerbahçe derbisinde gol atacağına eminim. Ona sürekli dua edeceğim”...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;