Aleyna Tilki pijaması pazarda yok satıyor

Eylem İpek Şafak'ın hazırladığı Benden Duymuş Olmayın köşesinde yok yok...  Aleyna Tilki pijaması pazarda yok satıyor

25 Kasım 2017, Cumartesi 05:26 Son Güncelleme: 04 Aralık 2017, Pazartesi 00:04
A A
15 liraya Aleyna pijaması

15 liraya Aleyna pijaması

Aleyna Tilki pijamaya benzer kıyafetiyle AVM’de görüntülenmişti. “Yataktan çıkmış gibi bir haliniz var. Bu kıyafetleri nereden buluyorsunuz” diye soran muhabirlere de, “Evet, bu tam da öyle bir moda! Giyim tarzımı o anki havama, kafama göre belirliyorum. Sokakta da evdeki gibi rahat olmalıyım. Görürsünüz bu tarz yakında moda olacak” demişti.

Aleyna haklı çıktı. Yalova’daki pazarda 15 liraya Aleyna Tilki pijamaları satılmaya başlandı.

SERENAY YÜZÜNDEN KÜSTÜLER

SERENAY YÜZÜNDEN KÜSTÜLER

Amerika-Los Angeles’ta dil ve oyunculuk dersleri alan Çağatay Ulusoy, geçen hafta yanlışlıkla eski aşkı Serenay Sarıkaya’nın bir gönderisini beğenmişti.

Haberin duyulmasıyla sevgilisi Duygu Sarışın ile aralarında büyük gerginlik yaşanmış.

Serenay Sarıkaya’yı takipten çıkarması için ısrar eden Duygu Sarışın’a tepki olarak Çağatay Ulusoy, “O benim arkadaşım” demiş. Aşıklar şu sıralar dargınmış. Anlayacağınız, Çağatay’ın ne olursa olsun Serenay’ı takibi bırakmaya niyeti yok.

KÜRKLÜ FOTOĞRAF YAKTI

KÜRKLÜ FOTOĞRAF YAKTI

Siren Ertan (46), Gökhan Çarmıklı ile dokuz yıllık evliliğini 2015’te tek celsede bitirdikten sonra 2016’da Ersin Kayalar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Doğum günü 21 Kasım olan Siren Hanım ile 24 Kasım’da doğan sevgilisi Ersin Bey, çifte kutlama yapmak için aşıklar şehri Venedik’i tercih etmiş. Siren Ertan, sosyal medya hesabından paylaştığı tatil fotoğrafında üzerindeki kürkten dolayı eleştiri yağmuruna tutulmuş. Kürkten vazgeçemeyen tasarımcı, negatif yorum yapanları tek tek engellemiş.

Star avcısı Murat

Star avcısı Murat

Kendi kanalını açan ünlüler kervanına Murat Boz da katılmıştı. Sosyal medyayı etkili kullanan popçu, bir yandan da star avcılığı yapıyormuş.

Mandalina satan pazarcının Instagram videosunu tesadüfen izlemiş ve etkilenmiş.

Pazarcının yaptığı paylaşımın altına, “Müthiş yetenekli. Bu kardeşimizle ilgileneceğim” notunu düşmüş. Hatta kendisine ulaşıp ‘O Ses Türkiye’ elemelerine davet etmiş.

200 bin harcadı

200 bin harcadı

Sıla, kariyerinin 10’uncu yılına özel gerçekleştirdiği ‘ON’dan Kalan’ konserlerinde giydiği kostümler için kesenin ağzını açmış. Beş hafta boyunca her pazartesi Maslak’taki TİM Show Center’da sevenleriyle buluşan Sıla, dünyaca ünlü markalardan giyiniyor. Tarzı için 200 bin lira harcayan şarkıcıya Raşit Bağzıbağlı da bir elbise hediye etmiş.

Yeni evin kirası 25 bin lira

Yeni evin kirası 25 bin lira

Fenerbahçe’nin İspanyol forveti Roberto Soldado (32) Çubuklu’da Türkan Şoray, Şahan Gökbakar gibi ünlülerin oturduğu meşhur siteye taşınmış. Futbolcu, aylık kirası 25 bin lira olan villasının dekorasyonunu bir mimara teslim etmiş. Tenisteki hünerlerini de sitenin kortunda gösteriyormuş.

Milyonluk teklif

Milyonluk teklif

Puhutv’deki ‘Fi’nin Bilge’si Büşra Develi ile, Fox TV’deki ‘Bizim Hikaye’nin Barış’ı Burak Deniz, 2 buçuk yıldır birlikte. Çift sosyal medyada çok popüler. Bu durum markaların da gözünden kaçmamış. Bir teknoloji markası Büşra Develi ve Burak Deniz’e 1 milyon liralık reklam teklifi yapmış. “Evet” diyen aşıklar yakında kamera karşısına geçecekmiş.