Ali Koç'tan ilginç değerlendirme

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, çocuklarının başka takım tutması halinde onlara bakış açısının değişeceğini söyledi

10 Kasım 2009, Salı 17:55
A A

Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen "Sports Marketing" konulu panele katılan Ali Koç, katılımcı öğrencilerin çeşitli konulardaki sorularını yanıtladı.

Asbaşkan Ali Koç, Semih’in, Kezman ve Güiza’dan önce de sonra da sonra yedek kulübesinde kalmasıyla ilgili bir soruya, "Tek forvetli sistemde Semih sıkıntıya giriyor. Olmaması gereken durumda kulübede oturuyor. Sahaya çıktığında da görevini yerine getiriyor. Burada sorulacak soru neden 2 forvetle oynamıyoruz olmalıdır" dedi.

CUMHURİYET'İN EN BÜYÜK MARKALARI


Fenerbahçe ve Galatasaray ve Beşiktaş’ın, Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük markaları olduğunu savunan Koç, şöyle konuştu: "Kardeşlik, sevgi ve barışa katkı yapmalılar. Diğer başkanların bizim yaptıklarımızı göstermesi, bizim doğru yolda olduğumuzu gösterir. Kanallar açılıyorsa, statlar yapılıyorsa, bunda Fenerbahçe’nin katkısı vardır. Biz birşey yapıyorsak, rakiplerimiz de bunu yapıyorsa, biz doğru yoldayız demektir."

GUIZA'NIN AYRILMA HABERİNE TEPKİ


Türk futbolundaki olumsuz gelişmeleri basının tavrına bağlayan asbaşkan Ali Koç, dün basında yer alan Güiza haberine de tepki gösterdi. Koç, konuyla ilgili olarak habere konu olan CR diye bir televizyonun İspanya’da bulunmadığını ifade ederek, "Güiza, Türkiye iyi bir tatil ülkesi. Gitmek istiyorum’ şeklinde CR Televizyonu’na açıklamalarda bulunduğu gazetede yer aldı. İspanya elçiliğine sorduk, böyle bir televizyon yok. Böyle bir kanal yok" şeklinde konuştu.

'ÇOCUKLARIM BAŞKA TAKIM TUTARSA...'

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, çocuklarının başka bir takımı tutması halinde, onlara bakış açısının değişeceğini ifade eden Koç, şunları söyledi: "Babam Beşiktaşlı. Baba-oğul maç seyretmeye gidemiyoruz. Bu benim içimde bir eksiklik olarak her zaman kaldı. Çocukların hangi takımı tutacağında okul servis şoförleri veya dayıları etkili oluyor. Benim çocuklarım başka bir takımı tutarlarsa, ya hayatta olmam, yada onlara bakış açım değişir.

Asbaşkan Ali Koç, Roberto Carlos'un ayrılıp ayrılmamasının da kendisini ilgilendirmediğini söyledi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;