Ali Rıza Bey'e büyük şok

Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri olan Yaprak Dökümü'nün bu akşamki bölümünde Fikret'le Tahsin'in arasını düzeltmek için Adapazarı'na giden Ali Rıza Bey, karşılaştığı durum karşısında büyük şaşkınlık yaşayacak

Çarşamba, 17 Mart 2010 - 09:58

Ali Rıza Bey'e büyük şok

 Tahsin, olaylara sebep olan “şarkıcı kadın Bahar” ile ofisinde baş başadır. Bu durumu açıklamak Tahsin için zor olacaktır. Öte yandan Reyhan’ın Tahsin’le “O kadın”ın birlikteliklerine şahit olması Fikret’in kulağına gitmiştir. Fikret yaşadığı duruma yabancı, Tahsin’den giderek daha da uzaklaşır.

Ali Rıza beyin çocuklarının her biri hayatla başka mücadeleler yaşamaktadır. Oğuz’la yeni bir hayat yeşerten Leyla, ilk kez Oğuz’a Ceyda’nın ve Ferhunde’nin gözüyle bakmaya başlar. Oğuz, kendi çocuğunu bile tehlikeye atacak ilişkiler içindedir. Bu durum Leyla’nın geleceğiyle ilgili kuşkularını arttırır. Necla sert geçen bir kışın ardından Ali Sarper’le baharın eşiğine gelmiştir.

Ama yitirdiği eşi ve hala oğullarının yasını tutan Cem’in ailesi Necla’nın gölgesi olacaktır. Bu çıkmazla nasıl baş edeceğini bilemeyen Necla, duygularını ilk kez Fikret’le paylaşır. Ailenin tek oğlu, Ali Rıza Bey’in bir zamanlar umudu olan Şevket ise, yaşadığı yenilgilerden ders almış ama kendine güvenini tamamen yitirmiş bir şekilde Mithat Kara’nın iş teklifini düşünmeye başlar.

Ferhunde’den uzak durmaya çalışan aile, onun yeni bir intikam hazırlığı içinde olduğunun farkında değildir. Ferhunde bu kez Necla üzerinden hayatlarına sızmaya karar verir.