Ali Taran boşandı

Ali Taran, 2006 yılında boşanıp yeniden evlendiği Selma Taran'la dün Bakırköy 6. Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak boşandı

14 Haziran 2011, Salı 09:49
A A

Ali Taran ve kanser tedavisi gören 21 yıllık eşi Selma Taran, anlaşmalı boşanma dilekçesini 9 Haziran’da Bakırköy 6. Aile Mahkemesi’ne verdi. Çift, dün boşanma davası için oğulları Kuzey’le birlikte Bakırköy Adalet Sarayı’na geldi. Selma Taran ile oğlu duruşmaya katıldıktan sonra adliyeden ayrıldı.

Oğluna sarılarak yürüyen Selma Taran, gazetecilerin sorularına yanıt vermedi. Ali Taran ise bir süre daha adliyede kaldıktan sonra avukatıyla birlikte oradan ayrıldı. Ünlü reklamcı, neden adliyeye geldiğini soran gazetecilere “Bilmediğiniz bir şey yok” diye yanıt verdi.

Bana konuşma yasağı koydu

İddialara göre, Ali Taran anlaşmalı boşanma davası açtığı eşine konuşma yasağı koydu ve protokol imzaladı. Selma Taran’ın çevresindekilere, “Ali bana konuşma yasağı koydu. Eğer konuşursam tek kuruş para vermeyecek. Daha önceki kavgamızda sağlık sigortamı ödememişti. Çok güçlü ilaçlar alıyorum. O ilaçları kullanmazsam durumum ağırlaşır. Onu kızdırmak istemiyorum. Bundan sonra istediği hayatı yaşamakta özgür” dediği öne sürülüyor.

HÜRRİYET / KELEBEK

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;