Ali Taran evleniyor

Ünlü reklamcı Ali Taran'ın gazetelere yansıyan ' Evliliği seviyorum. Her an evlenebilirim' sözleri gerçek çıktı

29 Haziran 2011, Çarşamba 17:15
A A

Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel, cuma günü Bodrum'da kiraladıkları villada nikah kıyacak. Yılmazel nikahta Vakko imzalı gelinlik giyecek...

Ali Taran 60 , Ayşe Özyılmazel ise 32 yaşında. Özyılmazel ise bir süredir köşesinde Lübnanlı sevgilisinden sözediyordu. Taran ise geçtiğimiz günlerde kanser tedavisi gören eşinden boşanmıştı.

TWITTER'DAN MESAJ

Ayşe Özyılmazel twitter'a kısa bir not yazarak sürpriz evlilik kararını anlattı: "Birileri zaten hep konuşur. Ben mutlu olmayı seçiyorum. Bu kadar."

'HÜLYA AVŞAR'LA MI EVLENECEKSİNİZ?'

DP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon "Sayın Taran nikah işlemleri için bize başvurdu kendisine tarih verdik. Arzu ederlerse nikahlarını ben de kıyabilirim" dedi.

Kısa bir süre önce 54 yaşındaki eşi Selma Taran’dan boşanan ve adı Hülya Avşar ile aşk dedikodusuna karışan ünlü reklamcı Ali Taran’ın 1 Temmuz Cuma günü Bodrum’da bir arkadaşına ait villada sanatçı Ayşe Özyılmazel ile evlenmek için Bodrum Nüfus Dairesi ile Bodrum Belediyesi’nde resmi işlemleri başlattığı öğrenildi.

Taran dün nüfus ideresine bugün de Bodrum Belediyesi’ne giderek Belediye Başkanı DP’li Mehmet Kocadon ve nikah memuru ile görüştü. Gerekli resmi evrakları veren Taran ve Ayşe Özyılmazel’in kır düğünü ile dünya evine girecekleri belirtildi.

Başkan Kocadon "Ali Taran müracaat ettiğinde evleneceği kişinin Hülya Avşar olup olmadığını sorduk "hayır’ dedi. Arzu ederlerse nikahlarını ben de kıyabilirim" dedi. Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile evlenmek için müracaatını yaptığı öğrenildi.

Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla)-(DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;