Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel bu villada evlenecek

Reklamcı Ali Taran ile şarkıcı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel'in yarın Bodrum'da evleneceği villanın Semiramis Pekkan'a ait olduğu iddia edildi

30 Haziran 2011, Perşembe 16:57
A A

Taran ile Özyılmazel, bugün günlerinin büyük bölümünü Göltürkbükü Beldesi’nde ağaçlıklar arasındaki villaya kapanarak geçirdi.

Kısa bir süre önce 54 yaşındaki eşi Selma Taran’dan boşanan ve adı Hülya Avşar ile aşk dedikodusuna karışan reklamcı Ali Taran, yarın akşam Göltürkbükü’nde kıyılacak nikahla Ayşe Özyılmazel ile dünya evine girecek. Göltürkbükü Beldesi Harım Mevkii’ndeki Bağarası Caddesi’nde bulunan ve Semiramis Pekkan’a ait olduğu öne sürülen villada yapılması beklenen tören öncesinde çift ortalarda görünmüyor. Magazin ve basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle Taran’ın düğün yerini de değiştirebileceği söyleniyor.

Taran ile Özyılmazel villadan dışarı çıkmazken, Taran’a ait cip ile evdeki hizmetkarların sürekli olarak yiyecek taşıdığı, Taran’ın yakınlarının da giyecek eşyaları getirdiği görüldü.

Bu arada Taran ve Özyılmazel’i görüntülemek isteyen basın mensupları inşaatların çatıları da dahil yüksek yerlere çıktı.

Çiftin cumartesi günü balayı için bir motoryatla Datça, Knidos, Simi, Kilimli ve Leros adalarını kapsayan mavi yolculuğa çıkması bekleniyor.

Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;