Alıngan baba

Atarlı Abla Deniz Ülker yazdı...

05 Ağustos 2017, Cumartesi 05:00
A A

Berkay, kızının doğumunda ziyaretine gelmeyen dostlarına sitem etmiş. Demet Akalın’dan, “Sen kurşun yediğinde yanındaydık” cevabını alınca da, “Sana demedim ki” tadında geri vites yapmış.

Sinir oldum ama. Demet Akalın’ın atarı yüzünden Berkay’ın asıl ‘gönül koyduğu’ ünlülerin kim olduğunu öğrenemeyeceğiz.

RAHAT BIRAKIN ZEHRA’YI

RAHAT BIRAKIN ZEHRA’YI

Şu sıralar en çok takdir ettiğim insan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra. Gayet ciddiyim. Kimse yakasını bırakmıyor kızın. Geçen hafta sabah kahvaltısında yediği 1,5 porsiyon mantı haber olmuştu.

Şimdi de okuluna devam edecek mi, onu dert edindik. Sanki 19 yaşındayken hepimiz ‘Karatay kahvaltısı’ ediyorduk! Zaten biz hiç bölüm değiştirmeyen, yanlış tercih yapmayan bir milletiz! Zehra iyi dayanıyor, yerinde olsam çarşı fena karışmıştı. Rahat bırakın kızı!

Kucaklamanın sonu gelmez

Kucaklamanın sonu gelmez

Teknede eşini aldatırken yakalanan Murat Başoğlu tüm kadınlardan özür dilemiş. Murat Bey, gözünüzü seveyim ‘başka kadınları’ işe karıştırmayın. Başınıza ne geldiyse bu yüzden geldi zaten.

Ama eşi Hande Bermek’in, “Bu deneyimi sevgiyle kucaklıyorum” demesi beynimi uçurdu. Murat Bey de başka kadınları kucaklamaya devam ederse tuhaf bir kısırdöngünün içine girebilirler, benden söylemesi.

EMRAH NE YAPSIN?

EMRAH NE YAPSIN?

Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun senelerdir çeşitli tuhaflıklarla gündeme gelir. Yaptıklarıyla hepimizin dikkatini çekti, bir Emrah’ı etkileyemedi. Aslında bu olay üzerinden çocuğun psikolojik analizini yapasım vardı ama son paylaştığı fotoğraftaki kırmızı rujlu ‘benim’ yazısını görünce vazgeçtim. Tövbeler olsun ama bu çocuk evlat olsa sevilmez, Emrah ne yapsın?!

DOLU OSCAR’LARI

DOLU OSCAR’LARI

Geçen hafta yaşadığımız dolu afeti sırasında uyuyordum, hatta neredeyse evdekileri gürültü yaptıkları için azarlayacaktım. Durumun o derece farkında değildim. Neyse ki sosyal medya var. Bu arada gökten ceviz büyüklüğünde buz parçaları düşerken kapalı bir yerlere saklanmak yerine video çekmek için kendini sokağa atan herkesi sevgiyle selamlıyorum. Afet yönetiminden çakmış olabilirsiniz ama belgesel dalında Oscar kazandınız.

ALIŞIN ARTIK

ALIŞIN ARTIK

Bu ara en sık duyduğum iki soru: “Sana da çok sıcak gelmiyor mu? Sivrisinekler seni yemiyor mu?” Değiştiremeyeceğim konularda şikayet etmediğimi insanlara anlatmaya çalışırken daha da ateş basıyor üstelik. Ben de kolayını buldum, “Hayır, kertenkeleyim ben” diye cevap veriyorum. Onlar konuşan bir kertenkele görmenin şokunu atlamadan da sıvışıyorum. Şu yazı kuyruğu kaptırmadan atlatırsam, kışın “Üşümüyor musun?” diyenlere, “Kutup ayısıyım” diyeceğim.