Alişan da 'kınalı kuzu' oldu

Alişan, dün gece yapılan bir veda partisiyle vatani görevini yapmak üzere askere uğurlandı

25 Şubat 2010, Perşembe 13:01
A A

Ünlü şarkıcı Alişan bugün birliğine teslim olmak üzere İzmir'e yola çıktı. Geçtiğimiz hafta askere gideceğeni açıklayan ünlü şarkıcıya dün gece bir veda partisi düzenlendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, Demet Akalın'ın yakın dostu Alişan'a jest olarak üstlendiği veda gecesine bir çok ünlü isim katıldı.

Geceye üzerinde 'Türk Bayrağı' asılı olan arabasıyla gelen ünlü şarkıcı hem gururlu hem de duygusaldı. Demet Akalın Önder Bekensir, Ceylan, Gizem Özdilli, Çağla Şikel, Emre Altuğ gibi yakın dostlarının yalnız bırakmadığı gece de zaman zaman gözleri dolan Alişan'a Demet Akalın destek oldu.

'ANNEM KINA YAKTIRACAK'

Hep böyle bir şekilde askere uğurlanmayı hayal ettiğini söyleyen Alişan, 'Sabaha kadar dostlarımla birlikte eğleneceğim ve sonra konvoylarla yola çıkacağız. Her şey usulüne uygun olacak, yarın da annem kına yaktıracak. Ben gurulu ve mutluyum sadece özlem ve hasret olacağı için biraz hüzün var ama onun dışında Allah'ın izniyle vatani görevimi yapıp geleceğim' dedi.

Çok güzel bir yere askere gittiğini söyleyen başarılı şarkıcı, 'Kimsenin sevinmesine ya da üzülmesine gerek yok. Ben kimse istiyor diye gitmiyorum askere. Ben istediğim için gidiyorum, bunu da herkes böyle bilsin' dedi.

(Hürriyet)

 

 
 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;