'Ali'ye mesaj atmayan kadın yok'

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi Petek Ertüre, ünlü işadamıyla olan ilişkisini anlattı

13 Mart 2011, Pazar 13:09
A A

Petek Hanım sizin gözünüzden Ali Ağaoğlu’nu dinleyebilir miyiz?

Ali çok iyi bir insan. Tıpkı ceviz gibi; dışı çok sert, içi çok yumuşak... Zor bir insan, Karadeniz insanı; hırçın. Bazen ondan korktuğum da oluyor.

Ali Ağaoğlu ile beraber olmak nasıl bir duygu?

Bence her kadının hayal edeceği bir erkek ve onunla olduğum için mutluyum. İnsanların Ali’ye olan sevgisi çok büyük. Onu gördükleri zaman gözleri ışıldıyor, ona sanki bir dünya starına bakar gibi bakıyorlar.

*Kaç yaşındasınız?

P.E.: 1984’lüyüm. 27 yaşındayım. 21 yaşımdan beri beraberiz.

*Ali Bey gece gezmelerine sizin için mi çıkıyor, yoksa kendisi de seviyor mu çıkmayı?

P.E.: Ben gece gezmelerini çok sevmiyorum. Aramızda bazen 7.7 şiddetinde deprem oluyor. O da ayrıldığımız dönemlerde arkadaşlarıyla çıkıyor.

*Birlikte nasıl vakit geçiriyorsunuz?

 Yemeklerde onunla olmak bana keyif veriyor. Konuşmasak da onun yanında olmak beni mutlu ediyor. Bir de birlikte film izlemeyi çok severiz.

*Genelde işadamları eşlerine, sevgililerine “Sen evde otur ben gezeyim” der. Siz de öyle bir durum yok yani...

Öyle olsaydı ben onu sevmezdim zaten... O farklı ve özel bir adam.

*Hafta sonları birlikte şantiyeleri mi geziyorsunuz?

 Evet, artık bir inşaata başlayabilirim (Gülüyor).

*Ayrılıyorsunuz, Ali Bey’in hayatına başkaları giriyor, sonra yeniden barışıyorsunuz. Ne oluyor da ayrılıklar yaşıyorsunuz?

 Ayrılıklarımız kadın erkek çatışmasından kaynaklanıyor. Dostluğumuzu kaybetmediğimiz için barışmamız kolay oluyor. Geçen sene ilişkimiz 11 ay sürdü. Onun sonunda da her ilişkide olduğu gibi çatırdamalar oldu. O Karadenizli, ben Arnavut’um. Bir çatışmamız olduğunda, ikimiz de inatçı olduğumuz için, biraz uzun sürüyor. Beni kıskandırmak için yapmadığı şey kalmıyor. Sürekli başka kadınlarla gazetelere poz veriyor!

*Kıskanıyor musunuz peki?

 Bunu yapmasının amacı beni sinir etmek. Normal bir insan olarak benim de hoşuma gitmiyor tabii ki.

*Ayrılık dönemlerinde ilk kim arıyor?

P.E.: Şimdiye kadar içim gitse de hiç ben aramadım. Hep, ilk arayan o oldu. Kadın kadınlığını, erkek erkekliğini bilmeli. Şimdiki kadınlara şaşırıyorum. Biz beraberken Ali’yi aramayan kadın yok! Ünlü ünsüz, sanatçı, manken birçok kadın mesaj atıyor, arıyor. Bazen görmemezlikten geliyorum bunları. (Sabah)

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;